Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

prezent na Ślub dla Kolegi

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

PODKATEGORIE

prezent na Ślub dla Kolegi

Zaproszenie na ślub przyjmujemy zazwyczaj z nieudawanym entuzjazmem. W końcu każdy z nas lubi się pobawić w gronie bliskich i znajomych nam osób. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy zastanawiamy się nad prezentem.

prezent na Ślub dla Kolegi

Zaproszenie na ślub przyjmujemy zazwyczaj z nieudawanym entuzjazmem. W końcu każdy z nas lubi się pobawić w gronie bliskich i znajomych nam osób. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy zastanawiamy się nad prezentem. Prezent na ślub Kolegi nie musi w końcu oznaczać tylko pieniędzy. Często suma ta jest problematyczna i nie wiadomo na jaką kwotę się zdecydować obdarowując nowożeńców. Warto zatem zastanowić się nad jakimś przedmiotem. Prezent na ślub Kolegi może stanowić sokowirówka, robot wielofunkcyjny lub inne urządzenie przydatne w domu. Młodzi na pewno ucieszą się z tego typu prezentu ułatwiającego życie. Prezent na ślub Kolegi musi też być uzależniony od tego, jak bliski jest to znajomy, aby nie okazało się, że popełniliśmy jakiś nietakt obdarowując nowożeńców. Warto dokładnie przemyśleć ten temat, gdyż prezent na ślub Kolegi nie może być kupowany w ostatniej chwili, szczególnie jeśli zamawiamy daną rzecz przez Internet i istnieje ryzyko, że nie dojdzie on na czas. Pomyśl zatem o tym już dziś i nie zwlekaj!

Nietypowy prezent na ślub kolegi – uniwersalne pomysły

Przy wyborze upominków z okazji ceremonii zaślubin należy mieć na uwadze preferencje obdarowywanej osoby, ale również specyfikę łączącej z nią relacji. Na stopie koleżeńskiej można pozwolić sobie na nieco frywolności w tym zakresie, jednak warto pamiętać, by zachować niezbędny umiar. Z tego względu prezent na ślub kolegi powinien być zabawny i jednocześnie gustowny. Dobrym pomysłem będzie karafka do whisky z interesującym grawerunkiem. Może on przedstawiać zarówno spersonalizowaną grafikę, jak i napis przygotowany specjalnie dla znajomego – np. przedstawiający jego imię.
Jeśli obdarowywana osoba jest miłośnikiem dobrego jedzenia, jako nietypowy i zarazem przydatny upominek nada się deska obrotowa do serów i pizzy lub zestaw miodów w skrzynce. Często rozwiązanie to wybierane jest na prezent ślubny dla koleżanki z pracy. Dla mężczyzn lubiących elegancki ubiór właściwe będą natomiast spersonalizowane spinki do mankietów, które również mamy w ofercie. Znajdujące się na nich inicjały młodej pary oraz data zawarcia związku małżeńskiego to w tym wypadku najlepsze dodatki. Dzięki nim niewielkie elementy sprawdzą się w stylizacjach wyjściowych np. na rocznice.
Kolejnym z uniwersalnych i jednocześnie nietypowych prezentów ślubnych dla kolegi z pracy może być estetyczne pudełko na zegarki. Wykonane ze szlachetnego drewna wygląda niezwykle luksusowo i elegancko. Jest zarazem bardzo funkcjonalne – pozwala na bezpieczne przechowywanie kosztownych czasomierzy. Taki prezent na ślub dla kolegi z pracy proponujemy z możliwością personalizacji. Obejmuje ona wykonanie konkretnego napisu na przeszkleniu wieka szkatułki.

Upominki dla miłośników zwiedzania i praktyczne dodatki do wnętrz

Jeśli obdarowywana młoda para lubi podróże, warto wziąć to pod uwagę przy zakupie upominku na ich ceremonię zaślubin. Nasz asortyment to m.in. interesujące i nietuzinkowe tablice odlotów, na których można według własnego uznania edytować treść konkretnych linijek z przesuwanymi literami. Prezent na ślub od kolegów z pracy stanie się tym samym motywacją do odbywania większej liczby wycieczek – tak, by kolejne pola zostały wypełnione nowymi miejscami tuż po ich odwiedzeniu przez zakochanych. Miłośnikom podróży wręczyć można również specjalną mapę ze zdrapkami.
Nierzadko świeżo upieczone małżeństwa od razu po ceremonii decydują się na kupno nowego mieszkania. W takiej sytuacji jako prezent ślubny od kolegów z pracy dobrze sprawdzi się ciekawy element wyposażenia wnętrz. Jednym z nich jest obraz prezentujący wybrane życzenia. Tworzy je chmura słów, które można dopasować pod względem indywidualnych preferencji. W tym wypadku personalizacja zapewnia stworzenie nietuzinkowego, niezapomnianego upominku. Gwarantujemy szybki czas realizacji tego typu wyrobów. Warto także zwrócić uwagę na wysoką jakość płótna oraz oprawienie z wykorzystaniem tzw. blejtramu. Jeśli taki prezent dla młodej pary od kolegów z pracy po przygotowaniu będzie niezgodny z oczekiwaniami klienta, zapewniamy zwrot poniesionych kosztów.
Nasza szeroka oferta oraz ogromne możliwości w zakresie personalizacji upominków sprawiają, że są one zarówno nietypowe, jak i dość uniwersalne. To przedmioty eleganckie, ale też zabawne oraz wzbudzające pozytywne emocje. Zachęcamy do składania zamówień na indywidualny prezent na ślub kolegi – w razie wątpliwości doradcy pomogą w przygotowaniu projektu i wskażą, co będzie najlepszym wyborem dla danej osoby.

opinie klientów

na podstawie 418 opinii

Ostatnie 6 opinii dla produktów z kategorii prezent na Ślub dla Kolegi:

Maria

03.11.2022

08:33:41

Pięknie wykonany druk. Bardzo komunikatywna obsługa, a co najważniejsze szybka dostawa!!!

Emilia

01.06.2022

20:09:34

Obraz jest cudowny. Myślę ,że tym którym go podarujemy będą oczarowani.

Joanna Równa

22.04.2022

13:42:31

Doitarły bardzo szybko. Wykonanie super. jestem bardzo zadowolona. A ta kartka i naklejki- uroczy bonus

Kasia

10.02.2022

11:09:11

Wczoraj zamówione , dzisiaj przyniósł kurier. Spineczki eleganckie a grawer znakomity.

Sylwia

24.12.2021

21:37:31

Bardzo dobrej jakości mapa. Mąż zadowolony ???? Jak wieszacie na ścianie, należy w ramkę oprawić !

Ania

17.12.2021

12:46:59

Jak zwykle si nie zawioda, spinki wietne, super zapakowane. Zamówienie zoone wczoraj po13:00, dzi o 12:00 kurier zawita pod me drzwi. MGD uwielbiam Wasz sklep, produkty :)