WYKONANIE

Wysokiej jakości karafka z przezroczystego szkła to nie tylko praktyczny dodatek, ale również wspaniała dekoracja stołu i prezent, który pasuje na wiele ważnych okazji. W takiej karafce można zaserwować whisky, nalewkę lub inny ulubiony trunek. Prosta forma i eleganckie 0 sprawiają, że produkt będzie pasował zarówno do weekendowych spotkań z najbliższymi, jak i do uroczystych przyjęć. Kwadratowy kształt załamuje światło, które pięknie wydobywa barwę trunku. Na powierzchni karafki umieszczamy personalizowany grawer, który dodaje upominkowi wyjątkowego charakteru.

Pojemność: 700 ml
Wysokość: 19,5 cm
Szerokość: 8,5 cm

GRAWER

Grawer na karafce wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu karafka wygląda niesamowicie! Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Zależy nam, aby projekt własny spełnił Twoje oczekiwania, dlatego zastrzegamy sobie magiczne 24 godziny na przygotowanie i wysłanie projektu do Ciebie. Realizacja zamówienia nastąpi w tym samym lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym od momentu Twojej akceptacji.

Jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany pierwszym projektem, nasz grafik przygotuje dla Ciebie dwa dodatkowe. Możliwość wyboru spośród trzech projektów pozwoli Ci wyłonić ten jedyny!