PROJEKT WŁASNY - POWERBANK Z NADRUKIEM 10000 MAH

Propozycja dla tych, którzy lubią wszystko robić po swojemu. I słusznie! Dlaczego masz mieć jakiś zwykły powerbank, jak możesz uczynić go całkowicie wyjątkowym i dostosowanym do siebie lub osoby, której chcesz taki prezent podarować. Logo Twojej firmy, imię ukochanego pieska, tytuł ulubionego filmu i co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy. Wyślij nam swój pomysł, a my stworzymy dla Ciebie jedyny i niepowtarzalny powerbank.

WYKONANIE

Biały powerbank z czarnymi brzegami wykonany z wysokiej jakości tworzywa charakteryzuje się prostą i elegancką konstrukcją. Wyposażony jest w baterię o dużej pojemności 10 000 mAh, co zapewnia szybkie ładowanie i maksymalny komfort użytkowania. Powerbank posiada 3 porty ładowania, a także 1 latarkę LED. Wysokiej jakości, personalizowany powerbank to świetny prezent, który przyda się na co dzień. Bez kabla w zestawie.

Dane techniczne:
Porty ładowania: 3 wyjścia USB
Wbudowany akumulator
Pojemność: 10 000 mAh
Wymiary: 65 x 143 x 27 mm

NADRUK

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Zależy nam, aby projekt własny spełnił Twoje oczekiwania, dlatego zastrzegamy sobie magiczne 24 godziny na przygotowanie i wysłanie projektu do Ciebie. Realizacja zamówienia nastąpi w tym samym lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym od momentu Twojej akceptacji.

Jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany pierwszym projektem, nasz grafik przygotuje dla Ciebie dwa dodatkowe. Możliwość wyboru spośród trzech projektów pozwoli Ci wyłonić ten jedyny!

Idealny pomysł na…

Prezent dla Kolegi z pracy, Prezent dla Szefa. Tak oryginalny i przydatny upominek sprawdzi się świetnie. Postaw na kreatywność!