PORTRET MARZEŃ

Odrobina marzeń w naszej kolekcji upominków! Na pewno znasz kogoś, kto skrycie marzy o locie w kosmos albo o szalonej i pełnej niebezpieczeństw przygodzie na Dzikim Zachodzie. Ciężko byłoby tak od razu to spełnić, ale zawsze można podarować marzycielowi efektowny portret, który na pewno sprawi mu wielką radość.

Wyjątkowy wydruk powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. Po zakończeniu personalizacji nasz grafik wykona profesjonalny projekt w wybranym przez Ciebie stylu. Gdy zaakceptujesz projekt, stworzymy upominek, który z pewnością zrobi wrażenie na Twoich bliskich.

WYKONANIE

Do wyboru są 2 opcje finalnego produktu:
  • wydruk plakatu na papierze fotograficznym obramowany w ramkę 30 x 40 cm w jednym z trzech kolorów do wyboru: czarnym, białym lub złotym
  • obraz na płótnie (100% bawełna, 360g/m2) w wybranym rozmiarze, naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę
Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem projektu specjalnie dla Ciebie!

CZAS REALIZACJI

Po zakończeniu personalizacji w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu wydruk trafi do realizacji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.