Twoją ulubioną bajką z dzieciństwa jest opowieść o trzech świnkach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Otóż jedna z nich odnalazła się po latach i przeobraziła się w słodki kubek. Jeśli nie chcesz, aby znowu się zgubiła, przygarnij świnkę już dziś. Za każdym razem kiedy chwycisz ją za uszy, bezdźwięcznie chrumknie z radości.

Soczyście różowy kolor, słodkie uszy i charakterystyczny ryjkowaty nos - pig mug to słodycz sama w sobie. Poza uroczym wyglądem świnki to jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt na świecie. Daj ponieść się chrumkającym emocjom i spraw, by ceramiczna świnka na stałe zagościła w Twoim domu. Wystarczy jedna herbata dziennie i za jakiś czas Twój umysł zachrumkuje na sam szczyt.

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i kubek z wizerunkiem uroczej świnki wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny PIG o średnicy 8 cm.
Pojemność: ok. 475 ml.
Wymiary: 14,7 x 10,5 x 12 cm
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.