Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Śliniak

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Śliniaki dla dzieci

Dzieci są przyszłością, więc zasługują na specjalne traktowanie. W naszej ofercie znajdziecie jedyne w swoim rodzaju śliniaki dla niemowląt, które sprawią, że ich dzieciństwo będzie naprawdę wyjątkowe. Przygotowaliśmy wiele pięknych projektów, które mogą trafić na śliniak. Wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba i podaj nam imię swojej pociechy, a my stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny śliniak z nadrukiem!

ŚLINIAK Z NADRUKIEM

Szukasz prezentu na chrzciny lub na urodziny bliskiego Ci brzdąca? Zobacz naszą cudowną ofertę śliniaków dla niemowląt, a na pewno znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Podczas składania zamówienia prześlij nam imię obdarowywanego malca, trafi ono na śliniak i będzie wspaniałą pamiątką! Po złożeniu zamówienia śliniak trafi do Ciebie już 1-2 dniach roboczych i będzie cieszyć całą rodzinę i wszystkich przechodniów!

Pomysły na śliniak

Śliniak to doskonały prezent, który przyda się przy karmieniu dziecka jak i przy nauce samodzielnego jedzenia. Na naszej stronie znajdziesz śliniaki z niepowtarzalnymi haftowanymi wzorami. Każda mama ma pełne ręce roboty. Mamy mają niesamowite zdolności radzenia sobie ze wszystkimi zabrudzeniami, do których przyczynił się jej maluszek. Mama wypierze - personalizowany śliniak jest idealny jako prezent dla dziecka, którego mama świetnie sobie radzi z plamami. Wszyscy rodzice uważają, że ich dzieci są idealne. 100% ideał - personalizowany śliniak jest doskonałym potwierdzeniem na to po kim dziecko jest idealne. Jeżeli chcesz podarować młodym rodzicom praktyczny prezent, który również będzie idealną pamiątką na lata to świetnym pomysłem metryczka - personalizowany śliniak. Śliniak z najważniejszymi informacjami o dziecku będzie się pięknie prezentował. Córeczka jest oczkiem w głowie każdego tatusia! Córeczka tatusia - personalizowany śliniak będzie wyjątkowym prezentem dla dziewczynki, ukazującym tą wyjątkową więź między córką a ojcem. Twój Ukochany mały synek jest tak uroczy, że chciałabyś podkreślić to w wyjątkowy sposób? Mały gentelman - personalizowany śliniak to wspaniały pomysł. Wszyscy goście będą z pewnością zachwyceni.