KSIĘŻNA - KRÓLEWSKI PORTRET TWOJEGO PUPILA

Jej Wysokość Pusia? A może Miłościwie Nam Panująca Kropka? Bez względu na to, jak zechcesz tytułować Jej Puszystą Mość, pamiętaj o tym, aby jej portret wisiał w centralnym punkcie komnaty, w umiarkowanie nasłonecznionym miejscu, koniecznie niedaleko pamiątek rodowych.

KRÓLEWSKI PORTRET

Twój ukochany pupil jako bohater Królewskiego Portretu! To wyjątkowy obraz, który powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. Nasz grafik wykona profesjonalny projekt w wybranym przez Ciebie stylu. Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, wydrukujemy go na wysokiej jakości płótnie, a następnie obraz zostanie naciągnięty na wewnętrzną ramę, tzw. blejtram. Tak unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem, który zrobi ogromne wrażenie!

PERSONALIZACJA

Personalizacja portretu to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem projektu specjalnie dla Ciebie!

CZAS REALIZACJI

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dzień roboczy) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptacji projektu. Królewski Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu albo powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na urodziny. Królewski portret pupila to bez wątpienia niezwykle oryginalny prezent urodzinowy, który zachwyci każdego właściciela czworonoga.