GENERAŁ - KRÓLEWSKI PORTRET TWOJEGO PUPILA

Prawdziwy generał cechuje się doskonałym wyczuciem czasu i nieomylnymi strategiami. On zawsze dokładnie wie, kiedy przyszła godzina karmienia i jakiej techniki najlepiej użyć, aby wyłudzić jedzenie i głaskanie od przypadkowych osób. Takie umiejętności zasługują na niezwykły podziw i szacunek.

KRÓLEWSKI PORTRET PUPILA

Twój ukochany pupil jako bohater Królewskiego Portretu, czyli wyjątkowego wydruku, który powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. To niezwykły prezent, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika zwierząt, a pupil będzie się godnie prezentował! Wystarczy dobrej jakości zdjęcie, aby nasz grafik wykonał profesjonalny projekt w wybranym przez Ciebie stylu. Gdy zaakceptujesz projekt, stworzymy upominek, który zrobi wrażenie na Twoich bliskich.

WYKONANIE

Do wyboru są 2 opcje finalnego produktu:
  • wydruk plakatu na papierze fotograficznym obramowany w ramkę 30 x 40 cm
  • obraz na płótnie (100% bawełna, 360g/m2) w wybranym rozmiarze, naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę
Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem projektu specjalnie dla Ciebie!

CZAS REALIZACJI

Po zakończeniu personalizacji w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu wydruk trafi do realizacji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla wielbiciela zwierząt. Nie ma lepszego prezentu dla psiej mamusi i psiego tatusia niż królewski portret ich ukochanego psiego dziecka! Taki podarunek zdecydowanie wywoła efekt wow!