Wine, dine & sixty nine- zestaw do wina

Odważne, gorące wyznanie w sam raz na odważny prezent dla kogoś bliskiego! Zestaw do wina, który podkręci atmosferę i sprawi, że wygrawerowany na nim plan na wieczór uda się zrealizować w stu procentach...

Wykonanie

Piękny, czteroczęściowy zestaw do wina w eleganckim drewnianym pudełku z grawerem na pokrywce.
Do wyboru są dwie wersje:
Zestaw prostokątny, składający się z korkociągu, 2 zatyczek (w tym jedna z funkcją nalewaka) oraz obrączki na szyjkę butelki zabezpieczającej przed kapaniem.
Całość wykonana jest z drewna oraz metalu. Wymiary zestawu to 45 x 230 x 130 mm.
Zestaw okrągły, który zawiera nóż kelnerski, dwie zatyczki ozdobione korkiem oraz opaskę na butelkę. Wymiary tego zestawu to 162 x 40 mm.

NADRUK

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

Czas realizacji

Zamówione zestawy wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

upojny wieczór oraz intrygujący Prezent dla Żony. Jeśli w Waszym związku powoli brakuje namiętności - ten prezent doda wspólnym wieczorom pikanterii. Czteroczęściowy zestaw do wina pozwoli Wam wspólnie na nowo odkryć smak wyśmienitych winnych bukietów.