Nie ma ideałów- zestaw do wina

Ciekawy miłosny prezent z poczuciem humoru! Podaruj ten zestaw do wina swojej drugiej połowie – uśmiech na jej twarzy zawsze pojawi się, gdy tylko spojrzy na niego i przypomni sobie o ukochanym ideale!

Wykonanie

Piękny, czteroczęściowy zestaw do wina w eleganckim drewnianym pudełku z grawerem na pokrywce.
Do wyboru są dwie wersje:
Zestaw prostokątny, składający się z korkociągu, 2 zatyczek (w tym jedna z funkcją nalewaka) oraz obrączki na szyjkę butelki zabezpieczającej przed kapaniem.
Całość wykonana jest z drewna oraz metalu. Wymiary zestawu to 45 x 230 x 130 mm.
Zestaw okrągły, który zawiera nóż kelnerski, dwie zatyczki ozdobione korkiem oraz opaskę na butelkę. Wymiary tego zestawu to 162 x 40 mm.

NADRUK

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

Czas realizacji

Zamówione zestawy wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

czarujący, ale nie mniej praktyczny Prezent dla Dziewczyny. Nie ma ideałów - zestaw do wina to niezwyczajna recepta na wyrażenie swoich uczuć oraz bardzo romantyczny prezent - dla dziewczyny, partnerki lub żony. Dziś wieczorem wspólnie będzie wznosić toast na cześć Twojego ideału.