The Chick/The Duck - zestaw do wina

Idealny prezent dla wszystkich fanów serialu "Friends"! Zestaw do wina Chick&Duck pokaże bliskiej Ci osobie jak bardzo jesteście nierozłączni!

Wykonanie

Piękny, czteroczęściowy zestaw do wina w eleganckim drewnianym pudełku z grawerem na pokrywce.
Zestaw składa się z korkociągu, 2 zatyczek (w tym jedna z funkcją nalewaka) oraz obrączki na szyjkę butelki zabezpieczającej przed kapaniem.
Całość wykonana jest z drewna oraz metalu. Wymiary zestawu to 45 x 230 x 130 mm.

NADRUK

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

Czas realizacji

Zamówione zestawy wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

śmieszny, a jednocześnie urokliwy Prezent dla Dziewczyny - fanki niekończących się perypetii bohaterów serii “Friends”. The Chick/ The Duck - zestaw do wina z wysokiej jakości zawartością i świetną grafiką tworzy prezent doskonały. Już dziś będziecie się wspólnie rozkoszować lampką wyśmienitego wina przy ulubionym odcinku.