Spiderman - obraz z Twojego zdjęcia

Legendarny Człowiek Pająk to jedna z najbardziej uwielbianych postaci zarówno przez małych, jak i dużych fanów komiksów o superbohaterach. Jeśli chcesz poczuć się jak nieustraszony Peter Parker, prześlij nam swoje zdjęcie. Nasi równie nieustraszeni graficy wytworzą wokół Ciebie swoją graficzno-pajęczą sieć i stworzą Spidermana wszech czasów! Efekt końcowy zaskoczy nie tylko Ciebie, ale też Twoich odwiecznych wrogów. Nawet sam dr Octopus wyda z siebie niemy okrzyk podziwu na Twój widok!

SuperHero

Obraz na płótnie SuperHero zostanie wykonany z Twojego zdjęcia. Nasz grafik przerobi je w komiksowym stylu. Dzięki takiemu prezentowi Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak Superbohaterowie.

Personalizacja

Personalizacja obrazu SuperHero zajmuje tylko chwilę. Ważne, aby przygotować wysokiej jakości zdjęcie, na którym twarze są dobrze widoczne. Po otrzymaniu zdjęcia nasz grafik przystąpi do twórczego działania. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego Superbohatera.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.