Dziękuję Ci

Słodki słój z wiadomościami pełnymi słów podziękowania to wyjątkowy i oryginalny prezent.

Słój ze słodkościami

Słój ze słodkościami to wyjątkowy przedmiot, który składa się ze szklanego słoja z pokrywką, wypełnionego pysznymi karmelki lub krówkami. Słój przewiązany jest wstążką, a wewnątrz słoja znajdują sięstylowe karteczki zapisane wyjątkowymi cytatmi oraz życzenia dla bliskiej Ci osoby. Słójze słodkościami można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Dziękuję Ci

Słój ze słodkościami “Dziękuję Ci” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • "Dziękuję Ci, że zawsze mogę na Ciebie liczyć."
  • "Dziękuje, że jesteś ze mną na dobre i na złe."
  • "Dziękuję Ci, że mam po co wstawać rano."

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać jaki ma być kształt słoja oraz kolor wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Słój zostanie wypełniony słodyczami - możesz wybrać ciągnące się krówki lub owocowe landrynki lub tez ich mieszankę.Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest słodyczami, które wybierzesz. W słoju znajdują się 31 karteczeki, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój ze słodkościami: Dziękuję Ci to świetny prezent, aby przekazać bliskiej osobie podziękowania za to, że jest tak wspaniałym człowiekiem. Jest to niezwykle oryginalny i trwały podarunek, który można wręczyć bez okazji. Swoich bliskich warto pozytywnie zaskakiwać każdego dnia.