Personalizowana Cyfrowa Mapa Podróży

Historia Twoich podróży, albo kogoś bliskiego na pięknej mapie świata - stwórz swoją mapę, która w formie cyfrowej szybko zostanie do ciebie dostarczona!

Mapa Podróży

Mapa Podróży Świat jest to wyjątkowy prezent dla miłośnika podróży. Na mapie można oznaczyć już odwiedzone miejsca lub wymarzone czy planowane podróże. Dodatkowo można dodać nielimitowaną ilość zdjęć, dzięki czemu może to być bardzo nietypowy album ze zdjęciami z podróży. Mapę można w pełni spersonalizować, dzięki czemu będzie ona jedyna i wyjątkowa.

Na Mapie Podróży Świat możesz oznaczyć miejsca:
  • odwiedzone
  • planowane
  • wymarzone
  • oraz swój dom

Personalizacja

Personalizacja Mapy Podróży Świat zajmie Tobie tylko kilka minut. Personalizacja rozpoczyna się od nadania nazwy mapie, np. Mapa Podróży Kasi i Tomka. Następnie dodawane są podróże te już odbyte jak i wymarzone i planowane. Na końcu można opcjonalnie umieścić osobistą dedykację. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w użyciu kreatorowi Mapy Podróży cały proces zamówienia Mapy zajmie około 10 minut. Po zakończeniu procesu personalizacji nasz grafik prześle do Ciebie projekt mapy do akceptacji.

Wykonanie i Czas Realizacji

Mapa Cyfrowa jest wysyłana jako plik graficzny (jpg) w wysokiej rozdzielczości (ponad 30 megapikseli) i jest ona przygotowana i gotowa do druku w dużym rozmiarze.
Mapę wyślemy Ci maksymalnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia i opłaceniu. Najczęściej już po kilku godzinach.

Prezent dla/z okazji

Mapa Podróży Świat będzie wyjątkowym prezentem dla wszystkich miłośników podróży. Taki prezent będzie wspniałą pamiątką dawnych podróży, a także wyznaczy nowe podróżnicze cele. Jest to jedyny w swoim rodzaju prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną osobę, a także wywoła wiele miłych wspomnień.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Przyjaciółki, która bez podróżowania nie wyobraża sobie życia. Teraz będzie miała fantastyczny gadżet, który pomoże w planowaniu podboju świata, a także zachęci do wspominania. Wyjątkowa mapa z pewnością ucieszy Twoją przyjaciółkę.