Personalizowana Cyfrowa Mapa Podróży

Historia Twoich podróży, albo kogoś bliskiego na pięknej mapie świata - stwórz swoją mapę, która w formie cyfrowej szybko zostanie do ciebie dostarczona!

Mapa Podróży

Mapa Podróży Świat jest to wyjątkowy prezent dla miłośnika podróży. Na mapie można oznaczyć już odwiedzone miejsca lub wymarzone czy planowane podróże. Dodatkowo można dodać nielimitowaną ilość zdjęć, dzięki czemu może to być bardzo nietypowy album ze zdjęciami z podróży. Mapę można w pełni spersonalizować, dzięki czemu będzie ona jedyna i wyjątkowa.

Na Mapie Podróży Świat możesz oznaczyć miejsca:
 • odwiedzone
 • planowane
 • wymarzone
 • oraz swój dom

Personalizacja

Personalizacja Mapy Podróży Świat zajmie Tobie tylko kilka minut. Personalizacja rozpoczyna się od nadania nazwy mapie, np. Mapa Podróży Kasi i Tomka. Następnie dodawane są podróże te już odbyte jak i wymarzone i planowane. Na końcu można opcjonalnie umieścić osobistą dedykację. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w użyciu kreatorowi Mapy Podróży cały proces zamówienia Mapy zajmie około 10 minut. Po zakończeniu procesu personalizacji nasz grafik prześle do Ciebie projekt mapy do akceptacji.

Wykonanie i Czas Realizacji

Mapa Cyfrowa jest wysyłana jako plik graficzny (jpg) w wysokiej rozdzielczości (ponad 30 megapikseli) i jest ona przygotowana i gotowa do druku w dużym rozmiarze.
Mapę wyślemy Ci maksymalnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia i opłaceniu. Najczęściej już po kilku godzinach.

Prezent dla/z okazji

Mapa Podróży Świat będzie wyjątkowym prezentem dla wszystkich miłośników podróży. Taki prezent będzie wspniałą pamiątką dawnych podróży, a także wyznaczy nowe podróżnicze cele. Jest to jedyny w swoim rodzaju prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną osobę, a także wywoła wiele miłych wspomnień.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Przyjaciółki, która bez podróżowania nie wyobraża sobie życia. Teraz będzie miała fantastyczny gadżet, który pomoże w planowaniu podboju świata, a także zachęci do wspominania. Wyjątkowa mapa z pewnością ucieszy Twoją przyjaciółkę.

Dostawa w Polsce

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł. Darmowa dostawa pocztowa i kurierska!
MyGiftDna realizuje dostawę swoich produktów na terenie Polski na dwa sposoby:

 • Kurier DPD - czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski to 1 dzień roboczy. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, w której przesyłka zostanie dostarczona po 2 dniach roboczych.
  Koszt przesyłki kurierskiej to tylko: 14,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
 • Poczta polska priorytet - czas dostarczenia przesyłki to 2 do 4 dni roboczych.
  Koszt przesyłki pocztą to: 9,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
 • Paczkomaty - czas dostarczenia przesyłki to 2 dni robocze.
  Koszt przesyłki paczkomatowej to: 11,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
Dodatkowo oferujemy także dostawę Ekspresową oraz dostawę na sobotę. W celu skorzystania z tych opcji prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną po złożeniu zamówienia.


Jakość obsługi i Twoje zadowolenie mają dla nas znaczenie pierwszorzędne.
Zobacz, czym wyróżniamy się spośród innych sklepów w internecie!

Bliskie osoby zasługują na unikalne prezenty. Wszystkie nasze produkty możesz dopasować do swoich wymagań i wspólnie z nami stworzyć prezent jedyny taki na świecie!
Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, wiemy również, jak bardzo podobają się obdarowanym osobom. Jeśli jednak prezent nie spełni Twoich oczekiwań, masz rok na zwrócenie go nam i odzyskanie pieniędzy.
Współpracujemy z najbardziej solidnymi firmami kurierskimi, dzięki czemu paczkę otrzymasz już następnego dnia po zrealizowaniu zamówienia! Ponad 80% naszych produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.
Od 200 PLN wysyłka kurierem gratis!
Ponadto posiadamy zweryfikowane opinie, na których można polegać!

GWARANCJA PREZENTU NA CZAS!

Prezentu nie wręcza się dwa dni po urodzinach, imieniach czy jakiejkolwiek innej okazji. Prezenty wręcza się w danym dniu. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby zamówiony prze Ciebie prezent dotarł do Ciebie na czas.

Właśnie dlatego gwarantujemy czas dostawy, który jest pokazany przy każdym produkcie. Zawiera on w sobie czas, który jest nam potrzebny na ewentalną personalizację prezentu oraz czas dostawy kurierskiej. Wyjątkowymi prezentami zajmujemy się nie od dziś, dlatego wiemy dokładnie w ile dni dany prezent do Ciebie dotrze.

Gwarantujemy, że prezent dotrze do Ciebie w dzień, który podajemy w koszyku. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda nam się dotrzymać tej obietnicy, będziesz mógł zwrócić zamówiony prezent w ciągu 365 dni od daty zamówienia, a my oddamy Ci wszystkie zapłacone pieniądze (łącznie z kosztami przesyłki w obie strony).