Personalizowana Mapa Podróży

Już teraz możesz stworzyć mapę wszystkich podróży wraz ze zdjęciami, która pozwoli na wspominanie wspólnych chwil i planowanie nowych wypraw.

Mapa Podróży

Mapa Podróży Świat jest to wyjątkowy prezent dla miłośnika podróży. Na mapie można oznaczyć już odwiedzone miejsca lub wymarzone czy planowane podróże. Dodatkowo można dodać nielimitowaną ilość zdjęć, dzięki czemu może to być bardzo nietypowy album ze zdjęciami z podróży. Mapę można w pełni spersonalizować, dzięki czemu będzie ona jedyna i wyjątkowa.

Na Mapie Podróży Świat możesz oznaczyć miejsca:
  • odwiedzone
  • planowane
  • wymarzone
  • oraz swój dom

Personalizacja

Personalizacja Mapy Podróży Świat zajmie Tobie tylko kilka minut. Personalizacja rozpoczyna się od nadania nazwy mapie, np. Mapa Podróży Kasi i Tomka. Następnie dodawane są podróże te już odbyte jak i wymarzone i planowane. Na końcu można opcjonalnie umieścić osobistą dedykację. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w użyciu kreatorowi Mapy Podróży cały proces zamówienia Mapy zajmie około 10 minut. Po zakończeniu procesu personalizacji nasz grafik prześle do Ciebie projekt mapy do akceptacji.

Wykonanie

Mapa Podróży Świat wykonana jest z papieru fotograficznego najwyższej jakości w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Czas Realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu procesu personalizacji otrzymasz projekt mapy do akceptacji. Czas realizacji wynosi od dwóch do trzech dni roboczych. Następnie mapa przekazywana jest firmie kurierskiej, która dostarczy ją następnego dnia roboczego.

Prezent dla/z okazji

Mapa Podróży Świat będzie wyjątkowym prezentem dla wszystkich miłośników podróży. Taki prezent będzie wspniałą pamiątką dawnych podróży, a także wyznaczy nowe podróżnicze cele. Jest to jedyny w swoim rodzaju prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną osobę, a także wywoła wiele miłych wspomnień.

Idealny pomysł na...

...Prezent dla Rodziców. Gdy jako dziecko wiele podróżowałeś po świecie ze swoimi rodzicami i nadal planujesz poznawać z nimi kolejne wyspy i przylądki, podaruj coś, co z pewnością im się spodoba! Personalizowana Mapa Podróży zajmie jedno z ważniejszych miejsc w waszym rodzinnym domu!