I AM KHALEESI - KALENDARZ 2019

Nie każda dziewczyna rodzi się księżniczką. I bywają takie, które są z tego dumne. W końcu księżniczki to takie łamagi - wiecznie trzeba ratować je z opresji, bo same sobie nigdy nie poradzą. Można być szlachetnie urodzonym, zaradnym i mieć wojowniczą duszę. Dla takich dziewczyn powstał ten kalendarz. Prawdziwa Matka Smoków nie czeka na ratunek przed zagrożeniem, to ona jest zagrożeniem!

Wykonanie

Wysokiej jakości kalendarz książkowy w formacie A5.
Oprawa z aksamitnie miękkiego, miłego w dotyku, matowego materiału z obszyciem na brzegach okładki.
Aktualnie dostępna jedna wersja kolorystyczna: fioletowa.
Kalendarz w środku prezentuje układ 1 dnia na jednej stronie(weekend na 1 stronie), obszerną część informacyjną, notes teleadresowy, atlas z mapami, wstążkę do zaznaczania stron.

Grawer

Grawer na kalendarzu wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej z Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu kalendarze wyglądają niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Czas realizacji

Zamówione kalendarze wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na…

Prezent na Święta. Prezent dla siostry. Prezent dla dziewczyny. Prezent dla przyjaciółki. Nie każda przedstawicielka płci pięknej będzie szczęśliwa, kiedy nazwiesz ją księżniczką. Niektóre piękne kobiety z charakterem zasługują na miano Khaleesi! Ten prezent na pewno sprawi masę radości każdej fance “Gry o Tron”.