Fotomozaika

Prześlij nam swoje zdjęcie, a my stworzymy je z małych zdjęć z naszej bazy, które wspaniale zbudują zdjęcie główne. Wspaniały prezent, albo dekoracja Twojego mieszkania!

Fotomozaika

W Fotomozaice z naszej bazy zdjęć - zdjęcie główne składa się z naszej setki małych zdjęć zwanych kafelkami. Każdy element ma od 1 do 2 cm zależnie od wielkości finalnego produktu. Z bliskiej odległości wyraźnie widać poszczególne zdjęcia, a im dalej od obrazu widać jeden spójny obraz główny. Efekty takiej mozaiki jest niesamowity i zwróci uwagę wszystkich - pamiątka z setek zdjęć!

Personalizacja

Stworzenie Fotomozaiki z naszej bazy zdjęć jest bardzo łatwe. Prosimy o przygotowanie oraz dodanie zdjęcia głównego, które ma być stworzone z naszej bazy zdjęć (80 tysięcy). Po otrzymaniu zamówienia wraz ze zdjęciemnasi profesjonalni graficy przystąpią do realizacji projektu i przygotują dla Ciebie propozycję graficzną. Oczywiście jeśli efekt cię nie zadowoli to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, które wpłaciłeś.

Wykonanie

Mozaika drukowana jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia w przeciągu maksymalnie 1 dnia roboczego otrzymasz projekt mozaiki. Po zaakceptowaniu projektu, przekazujemy je do realizacji. Czas wykonania trwa jeden dzień roboczy - liczone jest to od momentu akceptacji projektu.

Następnego dnia nasz kurier dostarczy zamówienie, które będzie gotowe do wręczenia bliskiej osobie lub powieszenia na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Fotomozaika z naszej bazy zdjęć to wyjątkowo oryginalny prezent, który miło zaskoczy każdego. Taki podarunek będzie idealny z okazji ślubu, urodzin, rocznicy lub bez powodu jako dekoracja mieszkania, ponieważ bliskich powinniśmy zaskakiwać cały rok.