Fotomozaika

Zachwycający portret stworzony z małych kafelków - brzmi nieźle, prawda? W takim razie nie czekaj, tylko prześlij nam swoje zdjęcie, a my stworzymy je z małych zdjęć z naszej bazy, które w magiczny sposób zbudują zdjęcie główne. Efekt końcowy przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Fotomozaika

W Fotomozaice z naszej bazy zdjęć - zdjęcie główne składa się z naszej setki małych zdjęć zwanych kafelkami. Każdy element ma od 1 do 2 cm zależnie od wielkości finalnego produktu. Z bliskiej odległości wyraźnie widać poszczególne zdjęcia, a im dalej od obrazu widać jeden spójny obraz główny. Efekty takiej mozaiki jest niesamowity i zwróci uwagę wszystkich - pamiątka z setek zdjęć!

Personalizacja

Stworzenie Fotomozaiki z naszej bazy zdjęć jest bardzo łatwe. Prosimy o przygotowanie oraz dodanie zdjęcia głównego, które ma być stworzone z naszej bazy zdjęć (80 tysięcy). Po otrzymaniu zamówienia wraz ze zdjęciemnasi profesjonalni graficy przystąpią do realizacji projektu i przygotują dla Ciebie propozycję graficzną. Oczywiście jeśli efekt cię nie zadowoli to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, które wpłaciłeś.

Wykonanie

Mozaika drukowana jest na wysokiej jakości płótnie oraz oprawiona jest na drewnianej wewnętrznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia w przeciągu maksymalnie 1 dnia roboczego otrzymasz projekt mozaiki. Po zaakceptowaniu projektu, przekazujemy je do realizacji. Czas wykonania trwa 2 dni robocze - liczone jest to od momentu akceptacji projektu.

Następnego dnia nasz kurier dostarczy zamówienie, które będzie gotowe do wręczenia bliskiej osobie lub powieszenia na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Fotomozaika z naszej bazy zdjęć to wyjątkowo oryginalny prezent, który miło zaskoczy każdego. Taki podarunek będzie idealny z okazji ślubu, urodzin, rocznicy lub bez powodu jako dekoracja mieszkania, ponieważ bliskich powinniśmy zaskakiwać cały rok.