Cyfrowa Fotomozaika

Prześlij nam swoje zdjęcie, a z naszej bazy zdjęć stworzymy obraz, który już w przeciągu kilku godzin otrzymasz na swojego maila!

Fotomozaika

W Fotomozaice z naszej bazy zdjęć - zdjęcie główne składa się z naszej setki małych zdjęć zwanych kafelkami. Każdy element ma od 1 do 2 cm zależnie od wielkości finalnego produktu. Z bliskiej odległości wyraźnie widać poszczególne zdjęcia, a im dalej od obrazu widać jeden spójny obraz główny. Efekty takiej mozaiki jest niesamowity i zwróci uwagę wszystkich - pamiątka z setek zdjęć!

Personalizacja

Stworzenie Fotomozaiki z naszej bazy zdjęć jest bardzo łatwe. Prosimy o przygotowanie oraz dodanie zdjęcia głównego, które ma być stworzone z naszej bazy zdjęć (80 tysięcy). Po otrzymaniu zamówienia wraz ze zdjęciemnasi profesjonalni graficy przystąpią do realizacji projektu i przygotują dla Ciebie propozycję graficzną. Oczywiście jeśli efekt cię nie zadowoli to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, które wpłaciłeś.

Wykonanie

Cyfrowa Fotomozaika po akceptacji projektu jest wysyłana na Twój adres email.

Prezent dla/z okazji

Fotomozaika z naszej bazy zdjęć to wyjątkowo oryginalny prezent, który miło zaskoczy każdego. Taki podarunek będzie idealny z okazji ślubu, urodzin, rocznicy lub bez powodu jako dekoracja mieszkania, ponieważ bliskich powinniśmy zaskakiwać cały rok.