Too much cheese - deska do sera

Napis wygrawerowany na niepospolitej desce to sama prawda! Każdy miłośnik serowych rozkoszy zgodzi się z tym stwierdzeniem - bo po prostu nie istnieje coś takiego jak “za dużo sera”. Zestaw przyborów ukryty pod drewnem sprawia, że taki upominek to wszystko, czego do pełni szczęścia potrzeba seromaniakom.

Wykonanie

Wykonana z eleganckiego i wyszukanego drewna okrągła deska do sera. Deska jest jednocześnie pudełkiem na wykonany ze stali nierdzewnej zestaw niezbędnych akcesoriów, dzięki czemu wszystko jest zawsze w jednym miejscu. W skład zestawu wchodzi:
  • Drewniana deska (średnica 18,5 x 3,6 cm),
  • Widelec i nóż do sera,
  • Nóż kelnerski.

Grawer

Wysokiej jakości technologia graweru laserem pozwala na dokładne odwzorowanie projektu na desce.
Pracujemy na laserze firmy Trotec Laser - najlepszej w Europie. Grawer techniką laserową ułatwia wykonanie bardzo szczegółowego wzoru i najmniejszych elementów z ogromną starannością! Grawer jest bardzo dokładny i trwały dzięki czemu nie zostaje zniszczony w trakcie użytkowania.

Drewno jest materiałem naturalnym, w związku z czym może mieć miejscowe przebarwienia, niedoskonałości powierzchni itp. Z tego powodu gotowy produkt może się nieznacznie różnić od wizualizacji.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na...

nieszablonowy oraz funkcjonalny Prezent dla Miłośnika Jedzenia. Too much cheese - deska do sera, niesie ze sobą życiowe motto każdego łakomczucha - nie ma czegoś takiego, jak zbyt wiele sera! Wymarzony prezent dla przyjaciela lub wujka z obsesją na punkcie serowych przysmaków - z tym zestawem konsumpcja będzie jeszcze lepsza!