Wielki dzień-Deska do sera

Romantyczny wieczór tylko we dwoje, a w tle mieniąca się blaskiem najpiękniejszych uczuć deska do sera? Nasz ślubny model sprawi, że każde spotkanie przy białym winie i desce dojrzewających serów będzie podróżą pełną miłosnych wspomnień.

Wykonanie

Wykonana z eleganckiego i wyszukanego drewna okrągła deska do sera. Deska jest jednocześnie pudełkiem na wykonany ze stali nierdzewnej zestaw niezbędnych akcesoriów, dzięki czemu wszystko jest zawsze w jednym miejscu. W skład zestawu wchodzi:
  • Drewniana deska (średnica 18,5 x 3,6 cm),
  • Widelec i nóż do sera,
  • Nóż kelnerski.

Grawer

Wysokiej jakości technologia graweru laserem pozwala na dokładne odwzorowanie projektu na desce.
Pracujemy na laserze firmy Trotec Laser - najlepszej w Europie. Grawer techniką laserową ułatwia wykonanie bardzo szczegółowego wzoru i najmniejszych elementów z ogromną starannością! Grawer jest bardzo dokładny i trwały dzięki czemu nie zostaje zniszczony w trakcie użytkowania.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na...

urzekający, ale też praktyczny Prezent na Ślub dla Pary. Wielki Dzień zasługuje na szczególny prezent. Deska do sera sprawi, że każdy posiłek Młodej Pary będzie przebiegał w upojnej, namiętnej atmosferze - i zapewni przy okazji mnóstwo przepysznego serowego szczęścia.