Gwarancja dostawy na wtorek jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Zestaw z piersiówką

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Zestaw z piersiówką

Są sytuacje, gdy potrzebujemy upominku na tyle uniwersalnego, by pasował na każdą okazję i na tyle oryginalnego, żeby ucieszył konkretną osobę. Często też zdarza się, że musimy kupić coś osobie, której nie znamy tak dobrze jak najbliższej rodziny albo przyjaciół. Na przykład koledze z pracy, który świętuje urodziny albo wujkowi, z którym nie spędzasz aż tak dużo czasu. W dalszym ciągu jednak chcesz, by Twój upominek był oryginalny. Łatwo pójść na łatwiznę i sprawę rozwiązać butelką dobrego alkoholu albo zestawem kosmetyków, ale Ty poszukujesz czegoś ciekawszego. Co powiesz na elegancki zestaw z piersiówką, który możesz dopasować idealnie do obdarowanej osoby. Wystarczy wiedzieć chociaż jedną rzecz, jak np. rok urodzenia, a nawet i to nie. U nas znajdziesz całkowicie uniwersalne wzory, które są dodatkowo spersonalizowane, dzięki czemu zestaw z piersiówką zawsze będzie trafionym prezentem, przeznaczonym specjalnie dla tej jednej osoby. Wybór wzorów jest na tyle duży, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Zestaw z piersiówką to podarunek, który uratuje się z niejednej prezentowej opresji.

Zestaw z piersiówką - elegancki i przydatny gadżet

Warto podkreślić, że każdy zestaw z piersiówką, który znajduje się w naszej kolekcji wygląda niezwykle elegancko, grawer jest dokładny, trwały i spersonalizowany, np. za pomocą imienia przyszłego właściciela. Już sam wygląd sprawia, że taki upominek zrobi wrażenie i spodoba się w momencie wręczania, a później będzie chętnie wykorzystywany. Zestaw z piersiówką będzie idealny podczas plenerowych wypadów, np. na ryby albo podczas górskich wypraw, kiedy warto mieć ze sobą odrobinę rozgrzewającego napoju. Gwarantujemy, że zestaw z piersiówką będzie bardzo dobrym prezentem.

Zestaw z piersiówką - wyjątkowe wzory

Grunt to dopasowanie! Dlatego wśród naszych wzorów znajdziesz coś dla każdego. Jeśli wśród Twoich znajomych jest jakiś miłośnik wędkarstwa, ten upominek sprawdzi się znakomicie. Wędkarz - zestaw z piersiówką przyda się podczas każdego wypadu na ryby. Z kolei fanowi muzyki możesz podarować zestaw z piersiówką - gitara. A może znasz kogoś, kto uwielbia “Gwiezdne wojny”? W takim razie zainteresuje Cię ten wzór: Water - zestaw z piersiówką. Mamy więcej efektownych wzorów, sprawdź wszystkie.

opinie klientów

na podstawie 3 opinii

Ostatnie 3 opinii dla produktów z kategorii Zestaw z piersiówką:

Ada

26.09.2019

09:00:30

Piękne i profesjonalne wykonanie, obsługa na najwyższym poziomie, produkt zgodny z opisem

Młodszy brat

23.09.2019

10:24:39

Zestaw pijaka dla mojego brata C: Tak jak dobrze brzmi , tak dobrze wygląda. Dotarło w piątek więc poręczam z własnego doświadczenia,że działa tak jak powinno ^^

Borsuk12

18.09.2019

10:03:29

Jestem bardzo zadowolony z jakości piersiówki oraz wykonanego grawerunku. Jestem przekonany, że kumplowi bardzo się spodoba:)