Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Zestawy z piersiówką

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Zestaw z piersiówką - grawerowany

Są sytuacje, gdy potrzebujemy upominku na tyle uniwersalnego, by pasował na każdą okazję i na tyle oryginalnego, żeby ucieszył konkretną osobę. Często też zdarza się, że musimy kupić coś osobie, której nie znamy tak dobrze jak najbliższej rodziny albo przyjaciół. Na przykład koledze z pracy, który świętuje urodziny albo wujkowi, z którym nie spędzasz aż tak dużo czasu. W dalszym ciągu jednak chcesz, by Twój upominek był oryginalny. Łatwo pójść na łatwiznę i sprawę rozwiązać butelką dobrego alkoholu albo zestawem kosmetyków, ale Ty poszukujesz czegoś ciekawszego. Co powiesz na elegancki zestaw z piersiówką, który możesz dopasować idealnie do obdarowanej osoby. Wystarczy wiedzieć chociaż jedną rzecz, jak np. rok urodzenia, a nawet i to nie. U nas znajdziesz całkowicie uniwersalne wzory, które są dodatkowo spersonalizowane, dzięki czemu zestaw z piersiówką zawsze będzie trafionym prezentem dla mężczyzny, przeznaczonym specjalnie dla tej jednej osoby. Wybór wzorów jest na tyle duży, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Zestaw z piersiówką to podarunek, który uratuje się z niejednej prezentowej opresji.

Zestaw z piersiówką - elegancki i przydatny gadżet

Warto podkreślić, że każdy zestaw z piersiówką, który znajduje się w naszej kolekcji wygląda niezwykle elegancko, grawer jest dokładny, trwały i spersonalizowany, np. za pomocą imienia przyszłego właściciela. Już sam wygląd sprawia, że taki upominek zrobi wrażenie i spodoba się w momencie wręczania, a później będzie chętnie wykorzystywany. Zestaw z piersiówką będzie idealny podczas plenerowych wypadów, np. na ryby albo podczas górskich wypraw, kiedy warto mieć ze sobą odrobinę rozgrzewającego napoju. Gwarantujemy, że zestaw z piersiówką będzie bardzo dobrym prezentem dla chłopaka.

Zestaw z piersiówką - wyjątkowe wzory

Grunt to dopasowanie! Dlatego wśród naszych wzorów znajdziesz coś dla każdego. Jeśli wśród Twoich znajomych jest jakiś miłośnik wędkarstwa, ten upominek sprawdzi się znakomicie. Wędkarz - zestaw z piersiówką przyda się podczas każdego wypadu na ryby. Z kolei fanowi muzyki możesz podarować zestaw z piersiówką - gitara. A może znasz kogoś, kto uwielbia “Gwiezdne wojny”? W takim razie zainteresuje Cię ten wzór: Water - zestaw z piersiówką. Mamy więcej efektownych wzorów, sprawdź wszystkie.

opinie klientów

na podstawie 17 opinii

Ostatnie 4 opinii dla produktów z kategorii Zestawy z piersiówką:

Zdzisław

29.11.2019

13:17:25

Bardzo starannie wykonany grawer, bardzo mi się podoba. Na plus - szybka dostawa i dobra obsługa :)

Aleksander

28.11.2019

13:01:42

Fajnie dopracowane szczegóły, bardzo mi się podoba

Kamil

21.11.2019

09:31:17

Bardzo fajny produkt, świetny na urodziny. Gorąco polecam!!!!

Adam

21.11.2019

09:29:17

Mega kozacki prezent :)!!!! Super zrobiony i szybko dostarczony. POLECAM!!!!