IMIĘ NAZWISKO - PODRÓŻNA SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ

Personalizowane części garderoby i gadżety kojarzone są z dużą elegancją. A co jest najlepszą marką, jeśli nie Ty sam? Twoje imię i nazwisko to najlepsze udokumentowanie Twoich usług i osobowości! Wyjazdy biznesowe Ci niestraszne, gdy będziesz mieć podróżną szkatułkę na biżuterię z własną personalizacją.

WYKONANIE

Podróżna szkatułka na biżuterię wykonana jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jej elegancka i subtelna oprawa sprawia, że przedmiot wygląda niezwykle stylowo. Ładnie będzie prezentować się na toaletce, na komodzie lub w garderobie. Szkatułka posiada przegródki i szuflady, w których można przechowywać swoje najcenniejsze ozdoby. Na pokrywce przymocowane są 3 haczyki, na których można zawieszać łańcuszki. Wnętrze organizera wykończone jest miękką wyściółką, dzięki czemu biżuteria odporna jest na zarysowania. Całość zamykana jest na wytrzymały zamek błyskawiczny. Pudełeczko to niezastąpiony produkt dla każdej kobiety! Dzięki dużej wytrzymałości idealnie nadaje się na małe i duże podróże. Na powierzchni przedmiotu umieszczany jest personalizowany nadruk, który nadaje wyjątkowego charakteru!

Wymiary 10 x 10 x 5 cm

NADRUK

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

CZAS REALIZACJI

Zamówioną podróżną szkatułkę na biżuterię wyślemy do Was jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.

PERSONALIZACJA