WYKONANIE

Szkatułkę na biżuterię charakteryzuje elegancka i delikatna biała oprawa, dzięki której całość prezentuję się estetycznie. Jej efektowny wygląd i nowoczesny design sprawiają, że organizer wkomponuje się znakomicie w wystrój każdego pokoju. Produkt cechuje się też funkcjonalnością! Szkatułka zawiera duże, zdejmowane lusterko, przy którym można robić makijaż albo przymierzać swoje ozdoby. Pudełko posiada również oddzielne przegródki i szuflady do przechowywania kolczyków, zegarków, łańcuszków itp. Środek wyłożony jest miękką wyściółką, która chroni najcenniejsze skarby przed porysowaniem, a zatrzask z metalu zapewnia bezpieczeństwo przedmiotom znajdującym się w środku. Szkatułka to niezawodny prezent dla każdej damy! Na powierzchni przedmiotu umieszczany jest personalizowany nadruk, który nadaje wyjątkowego charakteru!

Wysokość szkatułki: 5 cm
Głębokość szkatułki: 10 cm
Szerokość szkatułki: 10 cm

NADRUK

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

CZAS REALIZACJI

Zamówioną szkatułkę z lusterkiem wyślemy do Was jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.

PERSONALIZACJA