Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Srebrna Ramka na zdjęcia

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Srebrna ramka na zdjęcia

Wszyscy w pewnym momencie uświadamiamy sobie prawdę oczywistą - najpiękniejsze chwile przemijają bardziej niespodziewanie, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Śliczna srebrna ramka na zdjęcia sprawi, że wspomnienie utrwalone na pięknej fotografii pozostanie wiecznie żywe. Ozdobny grawer na dole ramki, dedykowany na tę szczególną okazję, dopełnia całości, tworząc prawdziwie unikalną pamiątkę, która pozostanie z rodziną przez wiele lat. Srebrna ramka na zdjęcia, wykonana w niezwykłym stylu, niewątpliwie wzruszy obdarowanych w dniu Chrztu Świętego, urodzin lub z okazji jedynego w swoim rodzaju dnia narodzin.

Unikalna srebrna ramka na zdjęcia

Nowość w naszej ofercie - grawerowana i elegancka srebrna ramka na zdjęcia to ponadprzeciętny prezent o szczególnych charakterze. Początek najważniejszej przygody w życiu - wspólnej rodziny - to dni, które nawet po latach wciąż wywołują emocje. Czarujące wspomnienie słonecznych dni, gdy Wasz maluch po raz pierwszy zobaczył morze zostanie utrwalone w pięknej srebrnej ramce. Ekspresyjna wymowa świetnego zdjęcia sprawi, że w każdym momencie powrócicie raz jeszcze do tamtych miejsc. Stylowa srebrna ramka na zdjęcia to też fantastyczny akcent, który rozjaśni wnętrze każdego pokoju.

Srebrna ramka na zdjęcia na okazję

Prezent na Chrzest Święty - srebrna ramka na zdjęcia będzie unikatową pamiątką na chrzest, która wywoła wzruszające emocje zarówno w szczęśliwych rodzicach, jak i, później, w obdarowanym dziecku. Unikatowy grawer z Twoją dedykacją pozostawi niezapomniane wrażenie - takiego prezentu z serca nie da się po prostu kupić w galerii. Metryczka - srebrna ramka na zdjęcia została zaprojektowana jako szczególny upominek z okazji narodzin. Spersonalizowany napis na dole eleganckiej ramki obejmie datę i godzinę pojawienia się dziecka na świecie, jak i wzrost, wagę oraz imię nowego członka Waszej rodziny. Także prezent dla noworodka zawsze jest dużym wyzwaniem, szczególnie jeśli chcemy podarować coś bardziej wyjątkowego niż kolejna zabawka. Urodziny - srebrna ramka na zdjęcia będzie prezentem doskonałym.

opinie klientów

na podstawie 7 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Srebrna Ramka na zdjęcia:

Maryla

21.03.2019

14:03:59

Ramka porządna, grawer doskonale widoczny. :) Sklep wysłał moje zamówienie w ekspresie. Polecam z całego serca. :)

Marycia

05.03.2019

12:42:18

Ramka wyjątkowa, srebro idealnie wpasowało się w design pokoiku dziecięcego. Będzie pamiątką na lata. Grawer głęboki i wyraźny. :)

Agent

28.01.2019

13:57:03

Ramka na zdjęcie super , dużo lepszy prezent niż pieniądze :)

Magda

28.01.2019

10:52:48

Ramka pięknie wygrawerowana! Polecam!!

Zuzanna

28.01.2019

10:13:50

Chrzest to ważne wydarzenie a prezent z tej okazji jest nieodłącznym elementem tej uroczystości. Dzięki asortymentowi waszej strony trafiliśmy idealnie ze srebrną ramką. Pięknie wykonany grawer oraz jakość samej ramki zrobiły ogromne wrażenie na nas. Polecam!

Magdalena

28.01.2019

10:04:34

W dzisiejszych czasach często zapominamy o pamiątkach, które zostaną z nami na całe życie a taka ramka z pięknym grawerem pozwoli upamiętnić dzień narodzin a gdy dodamy zdjęcie to już w ogóle bomba! Możliwość dowolnego graweru na duży plus. Polecam!

Selen

20.09.2018

21:44:39

Na chrzest coraz częściej daje się pieniądze, ale ja uważam, że to nie jest dobry pomysł. Uważam, że taki dodatek jest strzałem w 10. Piękne wykonanie, srebrny kolor i możliwość wykonania grawerowania. Do tego piękna fotka i mamy sukces

5 5 5