Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Plecaki dla dzieci

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Każde dziecko jest wyjątkowe i każde patrzy na świat na swój niepowtarzalny, uroczy sposób. Podróż przez jego dorastanie to dla rodzica jedyna w swoim rodzaju, wzruszająca przygoda. Mimo wszystkich różnic, jedno jest pewne - nie ma na świecie dziecka, które nie uwielbia zabawek. Dlatego specjalnie dla Waszych pociech zaprojektowaliśmy połączenie idealne! Uroczy pluszak stanie się nierozłącznym towarzyszem kilkulatka. Jednocześnie słodziak to wyjątkowy plecak dla dziecka, w którym maluch będzie mógł schować swoje najcenniejsze dziecięce skarby, upewniając się, że ma je zawsze przy sobie. Możliwość spersonalizowania haftu na plecaku dla dziecka sprawia, że Twój szkrab otrzyma zwierzaka ze swoim imieniem. Obłędny plecak dla dziecka zachwyci każdego, mniejszego i większego, amatora pluszowych zabawek.

Plecak dla dziecka na prezent

Szukasz niebanalnego prezentu dla dziecka? Chcesz sprawić maluchowi radość oryginalną, śliczną zabawką, która chwyci go za serce. Poszukujesz także odrobinkę praktycznego prezentu, który nie zostanie rzucony w kąt po kilku dniach. Mamy rozwiązanie w sam raz dla Ciebie i twojej pociechy. Nasz unikalny pomysł to fantastyczny plecak dla dziecka. Urzekający pluszowy Jednorożec oraz niebieski Smok niedawno uciekły z ulubionej bajki Twojego maluszka. Czarujący Pingwinek także posiada magiczną moc - dzięki niemu uśmiech nigdy nie zniknie z buzi Twojej pociechy. Niepowtarzalne zwierzaki - plecaki dla dzieci możesz odnaleźć wraz z najróżniejszymi wzorami. Przytul mnie, Superman, Mała Księżniczka czy Uszy do góry - to tylko niektóre z urokliwych motywów zdobiących niezwykły plecak dla dziecka.

Niepowtarzalny plecak dla dziecka

Każdy czasem potrzebuje mocnego uścisku. Właśnie dlatego kilkuletnie maluchy i urocze przytulanki tworzą pary idealne. Przytul mnie - plecak dla dziecka to słodziak, któremu nie oprze się żadne dziecko. Niewątpliwie stworzą nierozłączną, przytuloną parę! Mała księżniczka - plecak dla dziecka to niezbędny dodatek dla każdej kilkuletniej księżniczki z ambicjami podbicia wszystkich zamków w okolicy. Zniewalająco stylowy pluszak wzbudzi podziw u wszystkich koleżanek. Taka mała, a już prawdziwa dama! Mamy coś wyjątkowego także dla początkujących Supermanów. Superman - plecak dla dziecka trafi w gusta każdego malucha marzącego o karierze wielkiego superbohatera. Z takim prezentem dla chłopca rzeczy niemożliwych! A w nocy nasz magiczny pluszak upewni się, że mały heros, zmęczony po całym dniu wspaniałej zabawy, słodko śpi. Stróż - plecak dla dziecka noc w noc będzie pilnować błogiego wypoczynku Twojego szkraba, służąc za ukochaną przytulankę.

opinie klientów

na podstawie 16 opinii

Ostatnie 1 opinii dla produktów z kategorii Plecaki dla dzieci:

Babcia kasia

11.09.2019

14:58:04

Prezent udany, polecam, wnuk był zadowolony !

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5