PLAKAT FILMOWY “SPACE WARS”

Nieważne, czy jesteś po ciemnej czy jasnej stronie mocy, taki prezent zaskoczy każdego jak nieoczekiwany wystrzał z blastera. Jesteś szturmowcem Imperium? Przemytnikiem przyprawy? A może rycerzem Jedi? To bez znaczenia! Nasi graficy wkomponują w plakat każdego, a owocem ich pracy będzie indywidualny, spersonalizowany prezent. Jedyny taki w galaktyce! PS. Han Solo strzelił pierwszy!

Plakat Filmowy

Oferowany Plakat Filmowy jest to wyjątkowy plakat, który zostanie stworzony przez naszych grafików z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W ramach personalizacji można dodatkowo umieścić dowolne imię czy slogan. Już teraz możeszpoczuć się jak znana gwiazda filmowa, albo stworzyć unikalny prezent dla kogoś bliskiego.

Personalizacja

Możesz w ciągu zaledwie kilku minut stworzyć tej wyjątkowy plakat.Prosimy o wybranie jednego zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, bardzo istotne jest, aby twarz była dobrze widoczna i wyraźna. W kolejnych krokach należy wpisać imię lub slogan, który ma się znaleźć na plakacie. Ostatnim etapem zamówienia jest przesłanie wybranego zdjęcia, które zostanie poddane pracy naszych profesjonalnych grafików.

Wykonanie

Finalny projekt drukowany jest w rozmiarze 40x60cm na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Wydruku zostanie oprawiony w antyramę 40x60cm.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia składa się z 2 części:
1. Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Czas oczekiwania może wynieść maksymalnie jeden dzień roboczy.
2. Po zaakceptowaniu projektu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie plakatu trwa jeden dzień roboczy. Oczywiście, jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to dokonamy zwrotu wszystkich wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.

Dzięki oprawie plakatu w antyramę możesz go od razu powiesić na ścianę, bądź sprezentować komuś bliskiemu.

Idealny pomysł na…

Prezent dla niego. Prezent dla mężczyzny. Kto w dzień swojego święta zostanie rycerzem Jedi? Twój przyjaciel, brat czy ukochany? Przemyśl to dobrze, bo na takie wyróżnienie zasługuje tylko szczególny wybraniec, który czuje w sobie przypływ Mocy!