PLAKAT FILMOWY “SPACE WARS”

Nieważne, czy jesteś po ciemnej czy jasnej stronie mocy, taki prezent zaskoczy każdego jak nieoczekiwany wystrzał z blastera. Jesteś szturmowcem Imperium? Przemytnikiem przyprawy? A może rycerzem Jedi? To bez znaczenia! Nasi graficy wkomponują w plakat każdego, a owocem ich pracy będzie indywidualny, spersonalizowany prezent. Jedyny taki w galaktyce! PS. Han Solo strzelił pierwszy!

Plakat Filmowy

Oferowany Plakat Filmowy to wyjątkowy plakat, który zostanie stworzony przez naszych grafików z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W ramach personalizacji dodatkowo można umieścić dowolne imię czy slogan. Już teraz możesz poczuć się jak znana gwiazda filmowa albo stworzyć unikalny prezent dla kogoś bliskiego.

Personalizacja

W ciągu zaledwie kilku minut możesz stworzyć wyjątkowy plakat. Prosimy o wybranie jednego zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Bardzo istotne jest, aby twarz była dobrze widoczna i wyraźna. W kolejnych krokach należy wpisać imię lub slogan, które mają się znaleźć na plakacie. Ostatnim etapem zamówienia jest przesłanie wybranego zdjęcia, które zostanie poddane pracy naszych profesjonalnych grafików.

Wykonanie

Finalny projekt drukowany jest w rozmiarze 40x60 cm na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Wydruk zostanie oprawiony w antyramę 40x60 cm.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia składa się z dwóch części:
1. Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Czas oczekiwania może wynieść maksymalnie jeden dzień roboczy.
2. Po zaakceptowaniu projektu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie plakatu trwa jeden dzień roboczy. Jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań, dokonamy zwrotu wszystkich wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.

Dzięki oprawieniu plakatu w antyramę możesz od razu powiesić go na ścianie albo sprezentować komuś bliskiemu.

Idealny pomysł na…

Prezent dla niego. Prezent dla mężczyzny. Kto w dzień swojego święta zostanie rycerzem Jedi? Twój przyjaciel, brat czy ukochany? Przemyśl to dobrze, bo na takie wyróżnienie zasługuje tylko szczególny wybraniec, który czuje w sobie przypływ Mocy!