WYKONANIE

Wysokiej jakości, kolorowy plakat z niebrudzącymi, ekologicznymi zdrapkami. Znajduje się na nim 100 inspirujących pomysłów na spędzanie czasu z całą rodziną. Odkrywajcie nowe aktywności i cieszcie się swoim towarzystwem, przeżywając wspaniałe chwile. Możliwe, że odkryjecie zupełnie nowe hobby, które zostanie z Wami na dłużej!

Plakat wygląda efektownie, pasuje do każdego wnętrza, a odkrywanie kolejnych aktywności sprawia wielką frajdę. Wysokiej jakości papier gwarantuje trwałość i świetny wygląd przez długi czas. Jeśli poszukujesz pomysłów na to, jak spędzać czas z całą rodziną, ten plakat to pozycja obowiązkowa!

Szczegóły:
Wymiary plakatu: 42 x 59.4 cm
Wymiary opakowania: 46 x 8.5 x 8 cm

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim plakat przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego plakat zostanie zapakowany w solidne i efektowne pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczony, a prezent zrobi większe wrażenie.

CZAS REALIZACJI

Zamówiony plakat wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.