Gwarancja dostawy na jutro jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Pióro z grawerem

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Pióro parker z grawerem

Wbrew pozorom jeszcze wielu z nas docenia moc słowa pisanego i na co dzień korzysta z papieru i długopisu. Świetnym prezentem dla takich entuzjastów będzie eleganckie pióro Parker. Dzięki możliwości personalizacji na piórze można umieścić wyjątkowy grawer stworzony według Twojego unikalnego pomysłu.

Pióro na prezent

Najlepszy prezent to taki, który jest wybrany ze specjalną myślą o tej drugiej osobie. Nasz sklep oferuje możliwość personalizacji prezentów, dzięki temu każdy podarunek jest naprawdę wyjątkowy. Pióro Parker to najwyższej klasy pióro, które powstało z połączenia szacunku do tradycji i pasji do rzeczy pięknych. Głęboka czerń korpusu wspaniale uwydatnia personalizację, którą możesz umieścić na swoim piórze wiecznym lub piórze kulkowym. Wybierz dowolny projekt z naszej oferty i podaruj bliskiej osobie pióro Parker, które jest najbardziej renomowane w branży. Realizacja zamówienia potrwa 1-2 dni robocze, a pióro wieczne z grawerem, które zostanie Wam dostarczone będzie naprawdę… wieczne!

Pióra parker

Każda ważną umowę czy życiową decyzję chcielibyśmy zapieczętować niezwykłym podpisem. Najlepszym narzędziem do tego będzie eleganckie pióro. Bardzo bliską Ci osobę czeka ważne życiowe wydarzenie. Jeżeli chcesz uczcić je doskonałym prezentem to polecamy pióro parker - okazja. Z pewnością będzie ono wspaniałą pamiątką. Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe prezenty. Dla wyjątkowej, eleganckiej kobiety lubiącej motywy kwiatowe, doskonałym upominkiem stanie się pióro parker - kwiaty. To pióro zwróci uwagę wielu osób. Prawdziwym szczęśliwym talizmanem jest pióro parker - szczęśliwe pióro. Kiedy będziesz miał je przy sobie, szczęście Cię nie opuści, a wszystkie umowy nim podpisane z pewnością przyniosą Ci zysk. Tytuł naukowy czy zawodowy osiągnięty dzięki ciężkiej pracy to dla każdego wielki powód do dumy. Pokaż bliskiej osobie jak bardzo cieszysz się z jej sukcesu, stylowe pióro parker - tytuł zawodowy to idealny sposób złożenia gratulacji! Jeżeli chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent dla mężczyzny, który będzie przypominał o jednym z najważniejszych wydarzeń w jego życiu to doskonałe do tego będzie pióro parker - nasza data.

opinie klientów

na podstawie 6 opinii

Ostatnie 6 opinii dla produktów z kategorii Pióro:

KubA

26.11.2019

11:01:02

bardzo dobry pomysl na elegancki prezent, super sklep

Kamil

17.09.2019

10:21:03

Świetny sklep, szybka dostawa, miła obsługa. Czego chcieć więcej! :)

Paweł

17.09.2019

09:45:43

Super klimatyczny prezent, w bardzo dobrym stanie.

Limenoa951211

31.05.2016

11:11:04

Koniczynka działa!!! Egzamin napisany tym piórem zdany na 91%!!! POLECAM :D

AgnesLem

28.05.2016

13:57:50

Bardzo ładny prezent. Mąż na spotkania biznesowe potrzebuje czegoś eleganckiego. Ja wybrałam mu pióro kulkowe.

IlonaK.2

27.05.2016

18:54:26

Piękny grawer na przecudnym piórze. Syn właśnie wyjeżdża i rozpoczyna własną historię...a pióro podarowałam mu jako prezent, aby pamiętał. Serdecznie polecam.