Gwarancja dostawy na jutro jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Młotek

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Młotek z grawerem

Młotek z grawerem to idealny prezent zarówno dla wszystkich pasjonatów domowego majsterkowania, jak i osób, które drobne naprawy traktują jako wyższą konieczność. Wprowadź swoich bliskich do laboratorium twórczych pomysłów i podaruj im odjazdowy młotek z grawerem.

Młotek z grawerem

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę prezentów, które zahipnotyzują Twoich bliskich. Młotek z grawerem sprawdzi się jako prezent dla taty “złotej rączki”, wujka fachowca oraz nowicjusza stawiającego pierwsze kroki w dziedzinie majsterkowania. Na naszej dedykowanej stronie znajdziesz kilkanaście oryginalnych wzorów, spośród których znajdziesz ten idealnie oddający charakter i naturę Twoich bliskich. Dzięki personalizacji zwykły młotek nabierze twórczej mocy i stanie się kluczem do realizacji marzeń. Młotek z grawerem sprawdzi się w trakcie drobnych napraw domowych, pomoże precyzyjnie wbić gwóźdź i umili długie godziny intensywnego wysiłku fizycznego. Młotek z grawerem przyda się również na wyprawach pod namiot czy objazdowych, wakacyjnych wycieczkach kamperem.

Pomysły na młotek z grawerem

Młotek to jedno z najstarszych narzędzi używanych przez człowieka. Jeśli chcesz, aby Twoi bliscy osiągnęli szczyt technicznych możliwości, obdarz ich tradycyjnym młotkiem z nowoczesnym przesłaniem. Twoi znajomi stali się posiadaczami własnego mieszkania? Zamiast wręczać im standardową podkowę na szczęście, pogratuluj im w niecodzienny sposób. Wspólny dom - młotek z grawerem to absolutny hit naszych czasów! Wasze ogrodzenie przydomowe to pasmo niekończących się odstających desek? Zmotywuj swojego męża do pracy i podaruj mu narzędzie zagłady - młotek z grawerem. Za sprawą tego młotka sztachety nie przesuną się nawet o milimetr. Kiedy dopada Cię nieprzewidziana usterka, wystarczy jeden telefon do super fachowca i w progu Twoich drzwi zjawia się dziadek z całą skrzynką niezbędnych akcesoriów? Spraw mu niespodziankę i obdarz go narzędziem na miarę jego umiejętności. Super dziadek - młotek z grawerem spowoduje szeroki uśmiech na jego twarzy. Niemal codziennie prosisz ukochanego o naprawienie obluzowanych drzwiczek od szafki? Sięgnij po pacyfikator - młotek z grawerem i zaprowadź porządek w swoim domu. Liczba szalonych pomysłów Twojego przyjaciela wykracza poza jakąkolwiek skalę? W tym wypadku zwykłe poklepanie po plecach nie wystarczy. Na takiego geniusza jak on zadziała tylko jedno narzędzie. Ze współczuciem - młotek z grawerem będzie strzałem w dziesiątkę!

opinie klientów

na podstawie 28 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Młotek:

Kasia L.

18.06.2019

18:44:21

Supersprawa na prezent dla majsterkowicza! Solidne narzędzie z pomysłowym, dobrze wykonanym grawerem. Polecam produkt i sprzedawcę.

Pumpum

02.05.2019

17:01:41

Bardzo fajny prezent :) Grawer na młotku wygląda jak na zdjęciach, wyraźny, dobrze wypalony, super :) Sam młotek porządnie wykonany, nadaje się do normalnego użytku, nie tylko wygląda :D Polecam!

Michał

23.04.2019

16:49:27

Super młotek! Dobrze leży w dłoni, nadaje się do używania, nie tylko dobrze wygląda ;) Grawer wyraźny, głęboko wypalony i zgodny z personalizacją, polecam!

Ty Moteusz

17.04.2019

16:41:48

Solidny młotek, z grawerem wygląda świetnie. Napis wyraźny i głęboko wypalony. Wszystko jak na zdjęciach ;) Realizacja ekspresowa, polecam!

Janosik

09.04.2019

11:16:32

Świetny młotek, porządnie wykonany, nadaje się do normalnego majsterkowania. Z tym grawerem wygląda super, wzór bardzo wyraźny i szczegółowy, polecam!

Zack

08.04.2019

16:45:58

Super prezent, bardzo się podobał :) Młotek jest porządnie wykonany, nadaje się do normalnego majsterkowania, a do tego świetnie wygląda. Grawer pierwsza klasa, głęboko wypalony w drewnie i wyraźny. Polecam!

Karol

03.04.2019

16:24:48

Prezent trafiony ;) Młotek bardzo fajnie wygląda, ma wyraźny i głęboki grawer w 100% zgodny z zamówieniem. Nadaje się do normalnego majsterkowania, porządnie wykonany. Polecam!

Patrick

02.04.2019

15:38:36

Świetnie wykonany młotek, grawer bardzo wyraźny. Sam w sobie jest solidny, nadaje się do majsterkowania. Bardzo szybka realizacja i wysyłka. Polecam mocno!

Hippo

27.03.2019

08:54:11

Solidny młotek! Dobrze wygląda i nadaję się do normalnego majsterkowania. Grawer wyszedł świetnie, widać go wyraźnie, jest głęboko wypalony. Polecam!

Dżordż

21.03.2019

15:28:39

Porządny młotek, nadaje się normalnie do użytku nie tylko wygląda :D Grawer świetnie wyszedł, równy, głęboko wypalony, super! Polecam