NAPOLEON - KRÓLEWSKI PORTRET

Pewien szlachetny i zasłużony człowiek powiedział kiedyś: “Historia jest wersją przeszłych wypadków, na które ludzie zdecydowali się zgodzić”. Kurczę, z czyich ust padła ta sentencja? Kto to powiedział? Hm… To chyba był Twój przyjaciel. Albo szwagier. A może Napoleon? Nie jesteśmy już pewni...

KRÓLEWSKI PORTRET

Zostań bohaterem Królewskiego Portretu! To wyjątkowy obraz, który powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. Nasz grafik wykona profesjonalny projekt w wybranym przez Ciebie stylu. Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, wydrukujemy go na wysokiej jakości płótnie, a następnie obraz zostanie naciągnięty na wewnętrzną ramę, tzw. blejtram. Tak unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem, który zrobi ogromne wrażenie!

PERSONALIZACJA

Personalizacja portretu to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem projektu specjalnie dla Ciebie!

CZAS REALIZACJI

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dzień roboczy) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptacji projektu. Królewski Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu albo powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla mężczyzny. Wyjątkowy królewski portret na płótnie to niezwykle oryginalny prezent dla bliskiego Twemu sercu mężczyzny. Możesz podarować go na dowolną okazję - zawsze zrobi efekt wow!