KRÓL - KRÓLEWSKI PORTRET

Pamiętaj, że to nigdy nie jest tak, że król zgadza się z Twoim zdaniem. Jeśli macie taką samą opinię na jakiś temat, to znaczy że Ty zgadzasz się ze zdaniem króla. Dlatego przygotuj się na to, że będziesz musiał zgodzić się z królewską opinią, że na tym portrecie Jego Wysokość wygląda znakomicie i olśniewająco!

KRÓLEWSKI PORTRET

Zostań bohaterem Królewskiego Portretu, czyli wyjątkowego wydruku, który powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. To niezwykły prezent, dzięki któremu bliska osoba może poczuć się jak księżniczka, generał, a nawet król! Wystarczy dobrej jakości zdjęcie, aby nasz grafik wykonał profesjonalny projekt w wybranym przez Ciebie stylu. Gdy zaakceptujesz projekt, stworzymy upominek, który zrobi wrażenie na Twoich bliskich.

WYKONANIE

Do wyboru są 2 opcje finalnego produktu:
  • wydruk plakatu na papierze fotograficznym obramowany w ramkę 30 x 40 cm
  • obraz na płótnie (100% bawełna, 360g/m2) w wybranym rozmiarze, naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę
Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem projektu specjalnie dla Ciebie!

CZAS REALIZACJI

Po zakończeniu personalizacji w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu wydruk trafi do realizacji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na 18 urodziny. Wyjątkowy królewski portret na płótnie to świetny pomysł na prezent z okazji 18 urodzin. Spraw niespodziankę swojemu przyjacielowi - na pewno będzie zaskoczony!