KRÓL - KRÓLEWSKI PORTRET

Pamiętaj, że to nigdy nie jest tak, że król zgadza się z Twoim zdaniem. Jeśli macie taką samą opinię na jakiś temat, to znaczy że Ty zgadzasz się ze zdaniem króla. Dlatego przygotuj się na to, że będziesz musiał zgodzić się z królewską opinią, że na tym portrecie Jego Wysokość wygląda znakomicie i olśniewająco!

KRÓLEWSKI PORTRET

Zostań bohaterem Królewskiego Portretu! To wyjątkowy obraz, który powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. Nasz grafik wykona profesjonalny projekt w wybranym przez Ciebie stylu. Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, wydrukujemy go na wysokiej jakości płótnie (100% bawełna, 360g/m2), a następnie obraz zostanie naciągnięty na wewnętrzną ramę, tzw. blejtram. Tak unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem, który zrobi ogromne wrażenie!

PERSONALIZACJA

Personalizacja portretu to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem projektu specjalnie dla Ciebie!

Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

CZAS REALIZACJI

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dzień roboczy) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptacji projektu. Królewski Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu albo powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na 18 urodziny. Wyjątkowy królewski portret na płótnie to świetny pomysł na prezent z okazji 18 urodzin. Spraw niespodziankę swojemu przyjacielowi - na pewno będzie zaskoczony!