MAM TYLE ROBOTY - GRAWEROWANY KIELISZEK DO WINA

Robota nie zając. Znasz to powiedzenie? Gwarantujemy, że robota nigdzie nie ucieknie, nawet jeśli zostanie olana na długi czas. Za to wino? Oczywiście, że wino nie może poczekać, przecież zwietrzeje. Wnioski nasuwają się same - najpierw chwila relaksu przy lampce wina, a potem… Potem pomyślimy co dalej!

WYKONANIE

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości, stylowe i estetyczne szklane kieliszki do wina.
Oferujemy opcje wyboru:
Standardowy kieliszek do wina - pojemność: 440 ml
Czarny kieliszek do wina - pojemność - 360 ml

Wymiary:
Standardowy kieliszek do wina - wysokość:20 cm
Czarny kieliszek do wina - wysokość - 21,5 cm

GRAWER

Grawer na kieliszkach jest wykonywany z najwyższą starannością, przez co jest bardzo trwały. Wybrana grafika znajduje się z jednej strony kieliszka. Pracujemy na laserze firmy Trotec Laser - najlepszej w Europie. Grawer techniką laserową ułatwia wykonanie bardzo szczegółowego wzoru i najmniejszych elementów z ogromną starannością! Grawer jest bardzo dokładny i trwały, dzięki czemu nie niszczy się w trakcie użytkowania.

CZAS REALIZACJI

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym .

Idealny pomysł na…

Prezent na 18. urodziny. Prezent dla przyjaciółki. Prezent dla niej. Jeśli Twoja przyjaciółka lub dziewczyna aż pali się do pracy, ale oczywiście bez przesady - najpierw ma przerwę, a potem przerwę, to ten wyjątkowy kieliszek do wina na pewno będzie trafionym prezentem dla niej!