METALOWA KARTA MULTITOOL

Twój zestaw narzędzi w wersji mini! Dzięki sprytnej budowie produktu możesz mieć najpotrzebniejsze narzędzia zawsze przy sobie, schowane w portfelu razem z kartami. Karta multitool nie zajmuje miejsca i wydaje się niepozorna, ale gdy zajdzie potrzeba, uratuje Cię z niejednej opresji! 15 funkcji narzędzia przyda się w wielu sytuacjach, zarówno w terenie, jak i w domowym zaciszu. Ten gadżet musi się znaleźć w Twojej kolekcji!

WYKONANIE

Narzędzie multitool w kształcie karty kredytowej wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje trwałość przez długi czas użytkowania. Nie ma obaw, że narzędzie wyszczerbi się, wygnie albo zardzewieje. Niewielki produkt posiada aż 15 przydatnych funkcji, w tym m.in. otwieracz do butelek, puszek i listów, nóż do papieru i kartonu, 3 śrubokręty, linijkę, obieraczkę oraz klucze oczkowe. Warto mieć ze sobą tak pomocną kartę!

DODATKOWE INFORMACJE

Wymiary narzędzia: 53 x 85 x 2 mm. Waga: 35 g. Karta multitool zapakowana jest w mały, plastikowy pokrowiec, a całość umieszczamy w szczelnie zabezpieczonej paczuszce.

GRAWER

Wzór na karcie wykonany jest w technologii grawerowania mechanicznego, do czego używamy nowoczesnej maszyny Gravograph M40. Grawer tworzony jest poprzez usuwanie materiału w warstwie powierzchniowej metalu. Technologia ta pozwala na uzyskanie świetnego kontrastu, trwałości i efektownego wyglądu liter i innych grawerowanych elementów. Wysoka dokładność to gwarancja doskonałego efektu, nawet w przypadku bardzo szczegółowych wzorów.

CZAS REALIZACJI

Zamówione narzędzie wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.