Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Etui na papierosy

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Grawerowane etui na papierosy to modny gadżet dla wszystkich zadeklarowanych palaczy i osób palących dla towarzystwa. Wprowadź bliskich na piekielny poziom wtajemniczenia i podaruj im designerskie etui na papierosy. W naszym sklepie znajdziesz szerokie spektrum prezentów, które zawojują światem Twoich bliskich. Personalizowane etui na papierosy sprawdzi się jako upominek dla taty, kumpla oraz każdego, kto należy do tytoniowego świata. W naszej bogatej ofercie znajdziesz kilkanaście propozycji unikalnych napisów, które możemy wygrawerować dla Ciebie lub Twoich bliskich. Dzięki personalizacji prezent dla mężczyzny, który wręczysz, sprawi komuś dużą frajdę. Etui na papierosy sprawdzi się podczas podróży, skutecznie zabezpieczy papierosy przed ewentualnym przemoknięciem, a dzięki piekielnemu designowi jej właściciel stanie się nikotynowym królem świata. Etui na papierosy przyda się również do codziennego użytkowania. Razem z grawerowaną zapalniczką tworzą prawdziwy dream team.

POMYSŁY NA ETUI NA PAPIEROSY

Rodzinne biesiady w ogrodzie, wyjście na papierosa w strugach deszczu, jesienne grzybobranie... Każdemu, kto chce uniknąć przemokniętych papierosów przyda się szczelne etui na papierosy. Twój ukochany mąż to nieomylny samiec alfa, który piekielnie szybko wspina się po drabinkach kariery? Pan i władca - etui na papierosy z grawerem zaprowadzi go na sam szczyt biznesowego imperium. Szukasz prezentu dla kolegi, który pali odkąd pamiętasz? Podaruj mu urodziny - etui na papierosy z grawerem, które uszczęśliwi go bardziej niż kolejna książka czy nowy krawat. Każda pora jest dobra, aby zrobić przerwę na papierosa. Jeśli Twój brat kieruję się tą żelazną zasadą, smoke break - etui na papierosy z grawerem zrobi na nim piekielnie mocne wrażenie. Twój tata na widok kultowej już sceny Vadera i Luke’a wychodzi z pokoju w poszukiwaniu papierosa? Idealnym upominkiem dla niego będzie vader dad - etui na papierosy z grawerem, dzięki któremu będzie miał papierosy zawsze pod ręką. Twoja przyjaciółka żyje w ciągłym stresie? Zapewnij jej chwilę wytchnienia i podaruj jej wyluzuj - etui na papierosy z grawerem. Błyskawicznie zmieni swój status z work hard na chill, smoke & relax.

opinie klientów

na podstawie 2 opinii

Ostatnie 2 opinii dla produktów z kategorii Etui na papierosy:

Monika D

15.10.2018

10:27:44

Napis jest świetny i bardzo zabawny. ;-) Idealny prezent dla palaczy. Mój mąż jest zadowolony z prezentu.;-) Etui wygląda ładnie i solidnie. Po więcej zdjęć i opinię zapraszam do wpisu https://blogmama.pl/prezent-okazjonalny-czy-tez-bez-okazji/

arek

05.04.2018

11:26:53

Super, grawer bardzo dokładny i nie ściera się!!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5