TWOJA LOKALIZACJA - WYDRUK W RAMCE

Czasami wystarczy zamknąć oczy, żeby przenieść się do miejsc, które wiele dla nas znaczą. Zazwyczaj dzielimy je z ukochaną osobą, rodziną albo przyjaciółmi. Kojarzą nam się z wyjątkowymi i najważniejszymi chwilami. Te wspólne wspomnienia można symbolicznie przenieść na niezwykły upominek, który zachwyci bliską osobę.

Nasz wydruk z podaną przez Ciebie lokalizacją to pomysłowy prezent na ślub, rocznicę albo walentynki. Doskonale sprawdzi się także jako pamiątka dla przyjaciół. Wybrana przez Ciebie lokalizacja (jedna lub więcej - w zależności od wybranego wzoru), uzupełniona personalizowanymi elementami, wygląda niezwykle elegancko. Taki upominek jest jedyny w swoim rodzaju!

WYKONANIE

Wydruk na wysokiej jakości papierze foto o wymiarach 30 x 40 cm. Aby pamiątka była jeszcze bardziej wyjątkowa, wydruk oprawiony jest w elegancką, ramkę 30 x 40 cm. Zastosowanie nowoczesnej technologii druku pozwala uzyskać piękne, nasycone kolory, co w połączeniu z wyjątkową treścią stworzy wspaniały prezent dla Twojej drugiej połówki, przyjaciół albo członków rodziny.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

CZAS REALIZACJI

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.