Z TOBĄ NAJLEPIEJ - TEKST PIOSENKI - WYDRUK W RAMCE

Na pewno masz ze swoją kumpelą mnóstwo śmiesznych i wzruszających wspomnień. Przyjaciółki często mają też swoją ulubioną piosenkę, przy której szaleją na każdej imprezie. Wydruk w ramce z Waszym ukochanym utworem na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojej BFF!

TEKST PIOSENKI - WYDRUK W RAMCE

Piosenka to niezwykle silny nośnik wspomnień. Pewnie nieraz zdarzyło Ci się usłyszeć ulubiony utwór sprzed lat i natychmiast przenieść się do tamtych czasów i chwil, które przeżywałeś. Są też takie piosenki, które kojarzą nam się z jedną osobą albo wyjazdem, na którym byliśmy z bliskimi. Nie mówiąc nawet o zakochanych, bo przecież każda miłosna piosenka opowiada o ich uczuciu. Naszym zdaniem podarunek w postaci wydruku z tekstem wyjątkowej piosenki jest doskonałym pomysłem!

Wybrany przez Ciebie tekst na wydruku układamy w kształt płyty winylowej, co wygląda bardzo elegancko. Kompozycję uzupełniają personalizowane elementy, a gotowy upominek jest jedyny w swoim rodzaju. Spraw komuś niespodziankę i podaruj najpiękniejszą pamiątkę z muzycznym akcentem.

WYKONANIE

Wydruk na wysokiej jakości papierze foto o wymiarach 30 x 40 cm. Aby pamiątka była jeszcze bardziej wyjątkowa, wydruk oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30 x 40 cm. Zastosowanie nowoczesnej technologii druku pozwala uzyskać piękne, nasycone kolory, co w połączeniu z wyjątkową treścią stworzy wspaniały prezent dla Twojej drugiej połówki, przyjaciół albo członków rodziny.

Produkt nie odtwarza melodii.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

CZAS REALIZACJI

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.