NASZ PIERWSZY TANIEC - TEKST PIOSENKI - WYDRUK W RAMCE

Przyszli małżonkowie długo zastanawiają się, do jakiej piosenki chcieliby zatańczyć swój pierwszy taniec na weselu. Niektórzy stawiają na nowoczesne utwory, które na rynku muzycznym pojawiły się niedawno, inni wolą zatańczyć do klasycznego utworu sprzed kilkunastu lat, który kiedyś był hitem. Wydruk z Waszą piosenką z pierwszego tańca będzie piękną pamiątką całej uroczystości.

TEKST PIOSENKI - WYDRUK W RAMCE

Piosenka to niezwykle silny nośnik wspomnień. Pewnie nieraz zdarzyło Ci się usłyszeć ulubiony utwór sprzed lat i natychmiast przenieść się do tamtych czasów i chwil, które przeżywałeś. Są też takie piosenki, które kojarzą nam się z jedną osobą albo wyjazdem, na którym byliśmy z bliskimi. Nie mówiąc nawet o zakochanych, bo przecież każda miłosna piosenka opowiada o ich uczuciu. Naszym zdaniem podarunek w postaci wydruku z tekstem wyjątkowej piosenki jest doskonałym pomysłem!

Wybrany przez Ciebie tekst na wydruku układamy w kształt płyty winylowej, co wygląda bardzo elegancko. Kompozycję uzupełniają personalizowane elementy, a gotowy upominek jest jedyny w swoim rodzaju. Spraw komuś niespodziankę i podaruj najpiękniejszą pamiątkę z muzycznym akcentem.

WYKONANIE

Wydruk na wysokiej jakości papierze foto o wymiarach 30 x 40 cm. Aby pamiątka była jeszcze bardziej wyjątkowa, wydruk oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30 x 40 cm. Zastosowanie nowoczesnej technologii druku pozwala uzyskać piękne, nasycone kolory, co w połączeniu z wyjątkową treścią stworzy wspaniały prezent dla Twojej drugiej połówki, przyjaciół albo członków rodziny.

Produkt nie odtwarza melodii.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

CZAS REALIZACJI

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.