Repeated

Styl Repeated to jedno zdjęcie w totalnie trzech innych kolorach na jednym obrazie. Przykuwający spojrzenie portret w ciekawy sposób udekoruje Twoje mieszkanie.

Stylowy portret

Stylowy portret to wyjątkowy obraz, który wykonamy z Twojego zdjęcia. Nasz grafik wykona dla Ciebie profesjonalny projekt w jednym z naszych stylów. Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie (100% bawełna, 360g/m2) a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram. Taki unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem.

Personalizacja

W bardzo łatwy sposób możesz spersonalizować Stylowy Obraz. Wybierz jedno ze zdjęć zrobione aparatem, telefonem bądź ściągnięte z Facebooka i wyślij do nas. Po otrzymaniu zamówienia nasz grafik przygotuje dla Ciebie propozycję obrazu w wybranym stylu.

Wykonanie

Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram.

Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Stylowy Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Stylowy obraz Repeated to prezent dzięki któremu możesz podarować komuś wiosnę do domu. Ten styl posiada ciepłe kolory i budzi pozytywne skojarzenia. Dlatego nie czekaj dłużej i spraw bliskiej Ci osobie ogromną niespodziankę.

Idealny pomysł na...

wyjątkowy i przydatnyPrezent dla Dziecka. Gdy szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka, pojawiają się setki pomysłów, lecz ten jest wyjątkowy. Portret w trzech różnych kolorach - Repeated - wygląda wspaniale. Twoje dziecko będzie z niego w stu procentach zadowolone!