Impression

Styl Impression charakteryzuje się mocnymi plamami koloru na zdjęciu przechodzącego stopniowo. Inspirowany nurtem w sztuce zmienia zdjęcie w coś kompletnie innego.

Stylowy portret

Stylowy portret to wyjątkowy obraz, który wykonamy z Twojego zdjęcia. Nasz grafik wykona dla Ciebie profesjonalny projekt w jednym z naszych stylów. Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie (100% bawełna, 360g/m2) a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram. Taki unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem.

Personalizacja

W bardzo łatwy sposób możesz spersonalizować Stylowy Obraz. Wybierz jedno ze zdjęć zrobione aparatem, telefonem bądź ściągnięte z Facebooka i wyślij do nas. Po otrzymaniu zamówienia nasz grafik przygotuje dla Ciebie propozycję obrazu w wybranym stylu.

Wykonanie

Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram.

Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Stylowy Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Wręczając Stylowy obraz Impression spowodujesz, że obdarowana osoba poczuje się jakby jej portret wyszedł spod ręki prawdziwego artysty. Spraw komuś bliskiemu tak fantastyczny prezent z okazji urodzin, imienin lub świąt. Jest to coś dla prawdziwych miłośników sztuki!

Idealny pomysł na…

Prezent dla Fana Sztuki. Zwłaszcza takiego, który lubi impresjonistyczne dzieła. Jego portret w tym stylu będzie wyglądał olśniewająco i jesteśmy przekonani, że bardzo się ucieszy z takiego upominku. Przez następne lata obraz nie zniknie z jego ściany.