Gold on Black

Obraz ze zdjęcia, które jest stworzone z przesłanych przez Ciebie słów. Przekaż wiadomość łącząc zdjęcie ze słowami w mocnych czarno-żółtych kolorach, które rzucają się w oczy!

Stylowy portret

Stylowy portret to wyjątkowy obraz, który wykonamy z Twojego zdjęcia. Nasz grafik wykona dla ciebie profesjonalny projekt w jednym z naszych styli. Zaakceptowany przez Ciebie projekt nadrukowany jest na płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram. Taki unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem.

Personalizacja

W bardzo łatwy sposób możesz spersonalizować Stylowy Obraz. Wybierz jedno ze zdjęć zrobiony aparatem, telefonem bądź ściągnięte z Facebooka i wyślij do nas. Po otrzymaniu zamówienia nasz grafik przygotuje dla Ciebie propozycję obrazu w wybranym stylu.

Wykonanie

Zaakcetpowany przez Ciebie projekt nadrukowany jest na wysokiej jakości płótno. Gotowe płótno oprawione jest na drewnianą wewnętrzną ramę tzw. blejtram.

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się na kilka etapów. W ciągu kilku godzin, maksymalnie 1 dnia roboczego nasz grafik prześle ci propozyję projektu.

Następnie oczekujemy, ąz go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego druk. Natomiast jeśli projekt ci się nie spodoba oczywiście zwrócimy ci wszytskie pieniądze. Czas wykonania gotowego obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu.

Po dostarczeniu przez kuriera możesz obraz od razu wręczyc bliskiej osobie, albo zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Stylowy obraz Gold on Black to idealny prezent dla Twoich przyjaciół. W tym stylu będą prezentować się niesamowicie. Dodatkowo portret będzie pięknie komponował się z innymi elementami wystroju mieszkania. Dlatego nie czekaj dłużej i już dziś spraw tak oryginalny prezent swoim bliskim.

Dostawa w Polsce

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł. Darmowa dostawa pocztowa i kurierska!
MyGiftDna realizuje dostawę swoich produktów na terenie Polski na dwa sposoby:

  • Kurier DHL - czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski to 1 dzień roboczy. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, w której przesyłka zostanie dostarczona po 2 dniach roboczych.
    Koszt przesyłki kurierskiej to tylko: 14,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Poczta polska priorytet - czas dostarczenia przesyłki to 2 do 4 dni roboczych.
    Koszt przesyłki pocztą to: 9,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Paczkomaty - czas dostarczenia przesyłki to 2 dni robocze.
    Koszt przesyłki paczkomatowej to: 11,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
Dodatkowo oferujemy także dostawę Ekspresową oraz dostawę na sobotę. W celu skorzystania z tych opcji prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną po złożeniu zamówienia.


Jakość obsługi i Twoje zadowolenie mają dla nas znaczenie pierwszorzędne.
Zobacz, czym wyróżniamy się spośród innych sklepów w internecie!

Bliskie osoby zasługują na unikalne prezenty. Wszystkie nasze produkty możesz dopasować do swoich wymagań i wspólnie z nami stworzyć prezent jedyny taki na świecie!
Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, wiemy również, jak bardzo podobają się obdarowanym osobom. Jeśli jednak prezent nie spełni Twoich oczekiwań, masz rok na zwrócenie go nam i odzyskanie pieniędzy.
Współpracujemy z najbardziej solidnymi firmami kurierskimi, dzięki czemu paczkę otrzymasz już następnego dnia po zrealizowaniu zamówienia! Ponad 80% naszych produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.
Od 200 PLN wysyłka kurierem gratis!
Ponadto posiadamy zweryfikowane opinie, na których można polegać!