Cross Hatch

Styl Cross Hatch to mocne kolory i ostra kreska, która w wyjątkowy sposób odmieni Twoje zdjęcie. Wyróżniające się rysy twarzy potrafią przykuć uwagę swoją unikalnością!

Stylowy portret

Stylowy portret to wyjątkowy obraz, który wykonamy z Twojego zdjęcia. Nasz grafik wykona dla Ciebie profesjonalny projekt w jednym z naszych stylów. Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram. Taki unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem.

Personalizacja

W bardzo łatwy sposób możesz spersonalizować Stylowy Obraz. Wybierz jedno ze zdjęć zrobione aparatem, telefonem bądź ściągnięte z Facebooka i wyślij do nas. Po otrzymaniu zamówienia nasz grafik przygotuje dla Ciebie propozycję obrazu w wybranym stylu.

Wykonanie

Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram.

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Stylowy Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Stylowy obraz Cross Hatch to doskonały prezent dla osób lubiących niestandardowe przedmioty. Jeżeli taką znasz to spraw jej tym obrazem ogromną niespodziankę. Jest to idealny pomysł na podarunek dla prawdziwych indywidualistów!

Idealny pomysł na…

Prezent na Urodziny dla Siostry. Jeśli chcesz jej podarować coś naprawdę wyjątkowego, wystarczy, że wybierzesz zdjęcie, a powstanie z niego znakomity obraz. To efektowna dekoracja ścienna, która z pewnością zagości na stałe w mieszkaniu siostry.