Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Planery nauczyciela

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Planer

Planer to praktyczne narzędzie, które pomaga w organizacji codziennych zadań, spotkań i terminów. Jest rodzajem kalendarza, który umożliwia zapisywanie i śledzenie planów na przyszłość, ułatwiając zarządzanie czasem i unikanie zapomnienia ważnych obowiązków.

Wygląd planera może się różnić, ale zazwyczaj składa się z okładki, stron z miesięcznymi widokami kalendarza oraz tygodniowych lub dziennych stron. Może również zawierać miejsce na notatki, listy zadań i inne istotne informacje. Planery występują w różnych rozmiarach i formatach, zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i w postaci aplikacji elektronicznych dostępnych na smartfony i komputery.

Planer może być użyteczny dla różnych osób. Studenci mogą go wykorzystać do śledzenia terminów zaliczeń, projektów i innych obowiązków związanych z nauką. Pracownicy mogą korzystać z planera, aby organizować spotkania, zadania i istotne terminy związane z pracą. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą zapisywać w planerze istotne spotkania z klientami, zadania do wykonania i inne kluczowe informacje.

W planerze można zapisywać różne informacje – od dat spotkań i wydarzeń, przez cele do zrealizowania, aż po notatki z numerami telefonów i przemyśleniami. Regularne korzystanie z planera i systematyczne uzupełnianie go o nowe informacje pozwala na efektywne zarządzanie czasem i większą kontrolę nad swoim harmonogramem dnia.

Planer dla nauczyciela

Planer dla nauczyciela to narzędzie niezwykle przydatne w organizacji codziennych zadań, lekcji, terminów i innych informacji związanych z pracą pedagogiczną. Jest to rodzaj kalendarza i dziennika, który pozwala na śledzenie i zapisywanie planów na przyszłość oraz efektywne zarządzanie czasem.

Nauczyciele mogą korzystać z planera, aby zapisywać i organizować różne rzeczy np. plan lekcji, terminy oddawania prac, spotkania z rodzicami lub postępy w nauce. Gadżet ten jest niezwykle przydatnym narzędziem, które pomaga w efektywnym zarządzaniu czasem i organizacji pracy. Dzięki zapisywaniu istotnych informacji nauczyciel ma lepszą kontrolę nad harmonogramem lekcji, terminami zadań i spotkaniami.

Planer dla nauczyciela jest szczególnie przydatny dla pedagogów prowadzących liczne lekcje, spotkania i projekty. Może być stosowany zarówno w szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, jak i na uczelniach. Każdy wychowawca czy pedagog, który chce lepiej zorganizować swoją pracę i mieć kontrolę nad czasem, może skorzystać z planera dla nauczyciela.

Personalizowany planer dla nauczyciela

W MyGift znajdziesz ogromny wybór personalizowanych planerów dla nauczyciela. W ten sposób przygotujesz się na wiele okazji m.in. Dzień Nauczyciela, zakończenie roku szkolnego czy jubileusz pracy. Personalizowany planer dla nauczyciela to również idealny prezent na urodziny, święta czy Mikołajki.

Wystarczy, że wybierzesz konkretny produkt i spersonalizujesz go z poziomu panelu klienta. Zrobisz to za pomocą zdjęcia, grafiki lub tekstu. W MyGift znajdziesz ogromny wybór planerów dedykowanych dla nauczycieli różnych przedmiotów. Spójrz nasze bestsellerowe wzory i wybierz coś dla siebie.Jeśli nie znalazłeś idealnego podarunku dla swojego nauczyciela, skorzystaj z naszego szablonu Projekt własny - Planer na spirali dla nauczyciela.

W ten sposób od podstaw wykonasz swój osobisty upominek, na którym umieścisz dowolny tekst, grafikę lub zdjęcie.

Personalizacja wliczona jest w cenę każdego produktu i nie wpływa na czas realizacji zamówienia, który wynosi jeden dzień roboczy. Wybrany przez Ciebie towar dostarczamy pod wskazany adres. W ten sposób możesz zrobić prezent bliskim nawet na drugim końcu Polski! Jeśli Ty lub osoba obdarowana nie będzie zadowolona z podarunku, macie cały rok na zwrot towaru, a MyGift pokrywa koszt jego wysyłki.

Planer dla nauczyciela z nadrukiem

Zrób prezent ulubionemu nauczycielowi za pomocą naszego planeru z nadrukiem. Dowiedz się więcej na temat jego danych technicznych i zamów upominek dla wybranego przez Ciebie pedagoga lub wychowawcy.

Planer na spirali w formacie B5 ma 185 stron. Kartki o gramaturze 90 g/m2 oprawione są w sztywną okładkę z kolorowym, personalizowanym nadrukiem. W środku planera jest miejsce m.in. na plan zajęć, sprawdziany i testy, spotkania, oceny oraz ważne notatki. Nadruk wykonany w technologii cyfrowej jest trwały, a jego kolory wyraźne i nasycone.

W MyGift masz możliwość personalizacji każdego nadruku. Możesz umieścić na nim dedykację lub wesoły tekst, a także zdjęcie bądź autorską grafikę. Wyślij do nas swoje materiały, a nasi graficy w mgnieniu oka przeniosą je na wybrany przez Ciebie planer.

opinie klientów

na podstawie 2 opinii

Ostatnie 2 opinii dla produktów z kategorii Planery nauczyciela:

Mariola

14.08.2023

14:02:15

Ten planer to doskonały prezent dla nauczyciela. Pomaga w organizacji pracy i ma piękne, motywujące przesłanie na okładce.

Irmina

12.08.2023

13:58:43

Ten planer jest idealny dla nauczycieli. Pomaga w organizacji i planowaniu lekcji. Polecam!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5