Mam focha-Notatnik z nadrukiem

Gdy kobieta ma focha – lepiej drażliwe tematy odłożyć na późniejszy termin. Teraz najlepszym rozwiązaniem będzie jakiś upominek – np. ten „sfochowany” notatnik. Prezent, który w mig rozładuje napiętą atmosferę!

Wykonanie

Notatnik książkowy w formacie A5 z wysokiej jakości nadrukiem UV.
Notatnik wykończony jest miękkim materiałem i obszyty na brzegach.
Oferujemy trzy wersje kolorystyczne takie jak: szary, granat lub fiolet.
Notatnik składa się ze 190 stron w kratkę, na których można pisać, rysować, notować i nie tylko.

Nadruk

Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na...

bez wątpienia, mistrzowskiPrezent na 18 urodziny dla osoby, która zawsze ma focha! Taki oto zabawny podarunek możesz podarować bliskiej osobie, która bez względu to, co byś powiedział, zawsze się obraża! A gdy wysyłasz jej smsa z pytaniem, dlaczego się nie odzywa, odpowiada: „Mam focha”. Ten grawerowany notatnik z pewnością wpadnie jej w oko! Uważaj tylko, aby znowu się nie pogniewała.