Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Magnesy na lodówkę

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Magnes na lodówkęPrzyjęło się, że front lodówki to kapitalne miejsce, które można zagospodarować. To tutaj umieszczane są listy z zakupami, wykazy obowiązków z przypisanymi członkami rodziny, a także pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie z tych rzeczy muszą jednak w jakiś sposób trzymać się na powierzchni lodówki. Najprościej zrobimy to za pomocą magnesu. W sprzedaży dostępnych jest mnóstwo tego typu gadżetów, które stały się ozdobami samymi w sobie. Szczególnie widać to w branży pamiątek, gdzie każdego roku sprzedaje się mnóstwo produktów nawiązujących do znanych zabytków czy destynacji.

Na magnesie można obecnie umieścić praktycznie wszystko, począwszy od zdjęć, przez teksty, aż po grafiki i tłoczenia. Wszystko za sprawą nowoczesnej technologii, która pozwala na personalizowanie i zmianę wyglądu niemal wszystkich gadżetów. Dzięki niej magnes na lodówkę stał się kapitalną dekoracją, którą każdy powinien mieć w swojej kuchni.


Wykorzystaj ten fakt i stwórz prezent swoim bliskim. Możesz to zrobić razem z MyGift i naszymi personalizowanymi magnesami na lodówkę! Te niepozorne gadżety spodobają się wszystkim fanom podróży i pamiątek oraz osobom sentymentalnym, które przywiązują dużą wagę do otrzymanych prezentów.
Magnes na lodówkę to idealny pomysł na drobny podarunek na 18 urodziny, rocznicę znajomości, ślub, a także Dzień Mamy czy baby shower. W MyGift znajdziesz idealny wzór na każdą z tych okazji. Sprawdź naszą ofertę, wybierz swój ulubiony magnes na lodówkę i spersonalizuj go!

Magnes na lodówkę z nadrukiem
W MyGift znajdziesz ogromny wybór magnesów na lodówkę z nadrukiem. Każdy został zaprojektowany z myślą o innej okazji i uszczęśliwieniu innej osoby. Wybierz interesujący Cię wzór i sprawdź, jak możesz go spersonalizować.

Wśród naszych bestsellerów znajdziesz m.in.:Jeśli żaden wzór nadruku nie zrobił na Tobie wrażenia, możesz stworzyć własny za pomocą szablonu Projekt własny – Magnes na lodówkę

Na każdym z tych magnesów nanieśliśmy nadruk wykonany w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych metod druku cyfrowego. Zastosowanie tuszy polimerowych i utwardzanie nadruku za pomocą światła UV gwarantuje znakomity wygląd oraz trwałość i wierne odwzorowanie kolorów. Ta technologia druku pozwala uzyskać najlepszy kontrast oraz nasycenie barw.

Każdy magnes na lodówkę z MyGift możesz personalizować, dodając na nadruku imię, dedykację lub zdjęcie. Jeśli chcesz od podstaw stworzyć swój autorski gadżet, skorzystaj z szablonu Zdjęcie podpis – Magnes na lodówkę

Magnes na lodówkę ze zdjęciem to niewielki drobiazg na każdą kieszeń, który szczególnie sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, np. gdy zapomniałeś o czyichś urodzinach. Pasuje on również jako niezobowiązujący prezent na wiele okazji.

Spersonalizowany magnes na lodówkę

Personalizacja magnesu na lodówkę odbywa się w ramach darmowej usługi. Wystarczy, że zamówisz u nas wybrany gadżet, a my naniesiemy na niego w formie nadruku, co tylko chcesz. Personalizację wykonasz z panelu klienta, wybierając konkretny produkt i uzupełniając wskazane pola.

Na Twoim magnesie na lodówkę może znaleźć się wszystko, na co masz ochotę – od śmiesznego tekstu, przez oryginalną grafikę, aż po osobiste zdjęcia. Wystarczy, że prześlesz nam te materiały, a nasi graficy zadbają, aby znalazły się na wskazanym przez Ciebie produkcie.

Personalizacja magnesu na lodówkę nie trwa długo i nie wpływa na czas realizacji zamówienia, który w przypadku wszystkich gadżetów z MyGift wynosi 24 godziny. Za dodatkową opłatą możemy zapakować upominek w ozdobne opakowanie. Tak przygotowany podarunek wysyłamy pod wskazany przez Ciebie adres, dzięki czemu możesz zrobić niespodziankę znajomym lub rodzinie na drugim krańcu Polski.

W MyGift prowadzimy łagodną politykę zwrotów, dlatego jeśli nie będziesz zadowolony z efektu personalizacji lub obdarowywanego nie spodoba się prezent – odeślij go do nas! Masz na to aż 365 dni i to my poniesiemy koszty przesyłki.