MAM FOCHA - KALENDARZ 2019

Foch to foch i już nic nie da się z tym zrobić. Czasem ktoś się sfochuje i ani rusz - nie przeprosisz, nie ubłagasz, nie wytłumaczysz. Po prostu musisz przeczekać. Jeśli sądzisz, że czekanie również nie przyniesie skutku, bo masz do czynienia z prawdziwym profesjonalistą od fochów - podaruj tej naburmuszonej twarzyczce fochowy kalendarz, aby z powodzeniem mogła mieć lekkiego foszka przez cały rok!

Wykonanie

Wysokiej jakości kalendarz książkowy w formacie A5.
Oprawa z aksamitnie miękkiego, miłego w dotyku, matowego materiału z obszyciem na brzegach okładki.
Aktualnie dostępna jedna wersja kolorystyczna: fioletowa.
Kalendarz w środku prezentuje układ 1 dnia na jednej stronie(weekend na 1 stronie), obszerną część informacyjną, notes teleadresowy, atlas z mapami, wstążkę do zaznaczania stron.

Grawer

Grawer na kalendarzu wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej z Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu kalendarze wyglądają niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Czas realizacji

Zamówione kalendarze wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na…

Prezent na Święta. Prezent dla dziewczyny. Prezent dla przyjaciółki. Zazwyczaj to panie są specjalistkami od focha, więc jeśli Twoja koleżanka mogłaby ze strzelania fochów napisać doktorat - ten kalendarz jest dla niej stworzony!