SCHOOL - KALENDARZ 2019

Szkoła to taki wynalazek dorosłych stworzony do gnębienia młodzieży. W innym przypadku po prostu rodzice zazdrościliby swoim dzieciom, że chodzą wyspane i uśmiechnięte, więc nie mogą mieć tak dobrze! W końcu i tak zawsze można powiedzieć: “Ciesz się, że masz szkołę, pójdziesz do pracy, to zobaczysz jak to fajnie”. I wiecie co? Chętnie zobaczymy, więc obudźcie nas, jak już przyjdzie ten czas!

Wykonanie

Wysokiej jakości kalendarz książkowy w formacie A5.
Oprawa z aksamitnie miękkiego, miłego w dotyku, matowego materiału z obszyciem na brzegach okładki.
Aktualnie dostępna jedna wersja kolorystyczna: fioletowa.
Kalendarz w środku prezentuje układ 1 dnia na jednej stronie(weekend na 1 stronie), obszerną część informacyjną, notes teleadresowy, atlas z mapami, wstążkę do zaznaczania stron.

Grawer

Grawer na kalendarzu wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej z Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu kalendarze wyglądają niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Czas realizacji

Zamówione kalendarze wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na…

Prezent na Święta. Prezent dla nastolatka. Prezent dla dziecka. Zabawny kalendarz poprawi humor każdej osobie, która dzielnie codziennie rano walczy ze snem, aby móc dotrzeć do szkoły i czerpać garściami niezbędną wiedzę!