Fotomozaika z Twoich zdjęć

Stwórz swój wyjątkowy obraz ze zdjęć, który zaskoczy ilością wspólnych chwil zapisanych w postaci jednego dużego zdjęcia.

Fotomozaika

W Fotomozaice z Twoich zdjęć - zdjęcie główne składa się z przesłanej setki małych zdjęć zwanych kafelkami. Każdy element ma od 1 do 2 cm zależnie od wielkości finalnego produktu. Z bliskiej odległości wyraźnie widać poszczególne zdjęcia, a im dalej od obrazu widać jeden spójny obraz główny. Efekty takiej mozaiki jest niesamowity i zwróci uwagę wszystkich - pamiątka z setek zdjęć!

Personalizacja

Stworzenie Fotomozaiki z Twoich zdjęć jest bardzo łatwe. Prosimy o przygotowanie oraz dodanie zdjęcia głównego oraz poszczególnych zdjęć składowych (minimalna ilość 50).

Aby uzyskać najlepszy efekt końcowy, prosimy o przesyłanie zdjęć składowych w formacie kwadratowym.

Po otrzymaniu zamówienia wraz ze zdjęciami nasi profesjonalni graficy przystąpią do realizacji projektu i przygotują dla Ciebie propozycję graficzną. Oczywiście jeśli efekt cię nie zadowoli to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, które wpłaciłeś.

Wykonanie

Mozaika drukowana jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia w przeciągu maksymalnie 1 dnia roboczego otrzymasz projekt mozaiki. Po zaakceptowaniu projektu, przekazujemy je do realizacji. Czas wykonania trwa jeden dzień roboczy - liczone jest to od momentu akceptacji projektu.

Następnego dnia nasz kurier dostarczy zamówienie, które będzie gotowe do wręczenia bliskiej osobie lub powieszenia na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Fotomozaika z Twoich zdjęć to wyjątkowo oryginalny prezent, który miło zaskoczy każdego. Taki podarunek będzie idealny z okazji ślubu, urodzin, rocznicy lub bez powodu jako dekoracja mieszkania, ponieważ bliskich powinniśmy zaskakiwać cały rok.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Żony na wiele okazji. Zbierz różne zdjęcia, które podobają się Twojej ukochanej, a my stworzymy z nich niezwykły obraz - fotomozaikę. To bardzo efektowny upominek, który natychmiast stanie się ulubioną ozdobą w mieszkaniu.