Cyfrowa Fotomozaika z Twoich zdjęć

Stwórz wyjątkowe zdjęcie, które będzie się składało z setek Twoich zdjęć - jest to wyjątkowy pomysł na prezent, który będzie pamiątką wielu chwil.

Fotomozaika

W Fotomozaice z Twoich zdjęć - zdjęcie główne składa się z przesłanej setki małych zdjęć zwanych kafelkami. Każdy element ma od 1 do 2 cm zależnie od wielkości finalnego produktu. Z bliskiej odległości wyraźnie widać poszczególne zdjęcia, a im dalej od obrazu widać jeden spójny obraz główny. Efekty takiej mozaiki jest niesamowity i zwróci uwagę wszystkich - pamiątka z setek zdjęć!

Personalizacja

Stworzenie Fotomozaiki z Twoich zdjęć jest bardzo łatwe. Prosimy o przygotowanie oraz dodanie zdjęcia głównego oraz poszczególnych zdjęć składowych (minimalna ilość 50).

Aby uzyskać najlepszy efekt końcowy, prosimy o przesyłanie zdjęć składowych w formacie kwadratowym.

Po otrzymaniu zamówienia wraz ze zdjęciami nasi profesjonalni graficy przystąpią do realizacji projektu i przygotują dla Ciebie propozycję graficzną. Oczywiście jeśli efekt cię nie zadowoli to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, które wpłaciłeś.

Wykonanie

Cyfrowa Fotomozaika po akceptacji projektu jest wysyłana na Twój adres email.

Prezent dla/z okazji

Fotomozaika z Twoich zdjęć to wyjątkowo oryginalny prezent, który miło zaskoczy każdego. Taki podarunek będzie idealny z okazji ślubu, urodzin, rocznicy lub bez powodu jako dekoracja mieszkania, ponieważ bliskich powinniśmy zaskakiwać cały rok.