Pizza doesn`t ask-Deska obrotowa

Zdarzają się takie dni, kiedy nie mamy ochoty rozmawiać, chcemy po prostu spędzić czas z kimś, kto nas zrozumie. A kto może nas lepiej zrozumieć niż pyszna pizza, która nie będzie zadawać pytań? Deska obrotowa z wygrawerowanym napisem, który jest Twoim życiowym motto, będzie świetnym elementem do kolacji.

Wykonanie

Obrotowa deska drewniana wykonana z drewna bukowego, impregnowana olejem roślinnym. Deska płynnie i lekko się obraca.
Jej powierzchnia jest idealnie gładka. Polecamy do podawania pizzy, ciast, owoców i nie tylko.

Wymiary:
Średnica: 35 cm
Grubość: 1,8cm
Waga: 1,3kg

Grawer

Grawer na desce obrotowej wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu deska obrotowa wygląda niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Użytkowanie

Deskę obrotową myjemy zaraz po użyciu ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Po umyciu należy ją dokładnie osuszyć. Deski drewnianej nie należy myć w zmywarce, ponieważ może ulec uszkodzeniu.

Czas realizacji

Zamówioną obrotową deskę wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

funkcjonalny Prezent na Imieniny, który zachwyci każdego Miłośnika Jedzenia. Bo w życiu zdarzają się chwile, gdy najlepszym (i jedynym) przyjacielem jest pizza! Deska obrotowa to prezent, który świetnie sprawdzi się w te dni - i we wszystkie inne.